Zamieszczone przez IMPEX1950 impexowe juz nie na sprzedaż, w poniedziałek idzie na żyletki i beda graty i rarytasy Szkoda takiego auta na żyletki, chociaż tą dużą navi i czytnik MK4 bym przytulił jakby była dobra cena :)
Zasady na forum