Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: HID

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    Post

    Niektorzy to sie za bardzo podniecaja e38

    Styl i prestiz w 20 letnim aucie chca miec

    Kolego

    Ja mam hidy w e38 od 2 lat.
    Swieca na pewno lepiej niz zwykla zarowa
    Przeglady przechodze i policja sie nie czepia bo lampy w e38 maja homologacje pod ksenon
    I nic nikogo nie oslepia, jak ktos twierdzi ze oslepia to zwykla zarowka z tesko oslepi jeszcze bardziej
    Tylko trzeba czyscic czesto lampy jak nie masz spryskow bo w nocy wiecej na pozycji zobaczysz :D

    A jak ktos porownuje z golfem czy calibra
    To niech sie zastanowi troche
    Nad konstrukcja lamp w porownaniu z bmw
    Tyle
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 07-04-2014 o 05:12

Podobne wątki

  1. [elektryka] Wiejskie ksenony HID jako ...
    Przez lionix w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 16:26
  2. Lampy Projektory HID
    Przez darwaso w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 19:31
  3. zestaw HID i problemy z gazem
    Przez paulo79 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 21:05
  4. zestaw hid- jak podlaczyc?
    Przez paulo79 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2009, 06:39
  5. jaki zestaw HID wybrac?:)
    Przez maniakowy w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 08-05-2008, 08:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •