Niektorzy to sie za bardzo podniecaja e38
Styl i prestiz w 20 letnim aucie chca miec
Kolego
Ja mam hidy w e38 od 2 lat.
Swieca na pewno lepiej niz zwykla zarowa
Przeglady przechodze i policja sie nie czepia bo lampy w e38 maja homologacje pod ksenon
I nic nikogo nie oslepia, jak ktos twierdzi ze oslepia to zwykla zarowka z tesko oslepi jeszcze bardziej
Tylko trzeba czyscic czesto lampy jak nie masz spryskow bo w nocy wiecej na pozycji zobaczysz :D
A jak ktos porownuje z golfem czy calibra
To niech sie zastanowi troche
Nad konstrukcja lamp w porownaniu z bmw
Tyle




Odpowiedz z cytatem