Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 106

Wątek: e65 ringi i żarówki led jakie wybrać ?

  1. #41
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Adasio, do pełnej regeneracji reflektorów polecam firmę HC Regeneracja.
    Pełna czyli co?

    Regeneracja odbłyśników
    polerka szkieł

    rozebranie na czynniki 1- wsze?

    Jaki prowadzą zakres prac no i jakie ceny?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KleMarine03
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    203
    BMW
    E65 730 D
    Skąd
    Siedlce
    Ostatnio edytowane przez KleMarine03 ; 28-10-2014 o 15:46

  3. #43
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice

    Post

    Adasio, pełna regeneracja czyli:

    - rozklejenie reflektorów
    - natryskanie nowej warstwy na odbłyśniki świateł mijania (drogowych i kierunkowskazów też, jeśli potrzebne, ale za dodatkową dopłatą- ja nie robiłem)
    - wymiana regulatorów lampy
    - wyczyszczenie całej lampy w środku
    - polerka kloszy na zewnątrz + zabezpieczenie lakierem bezbarwnym (bez tego po pół roku będziesz miał lampę taką jak po kilku latach, jeśli dużo jeździsz i nie masz czasu tego ciągle woskować- wiem, bo kiedyś robiłem tylko polerkę w poliftowym E38)
    - poskładanie tego do kupy

    Robiłem tam reflektory do przedliftowej E65 chyba w marcu, niecałe 800 zł za komplet mnie to kosztowało. Ceny mogły się zmienić, ale jeśli Cię to interesuje, dzwoń i pytaj:
    http://paaw.nazwa.pl/reg1/regeneracja-2/

    Jak założyłem lampy, z wymianą żarników na nowe firmy General Electric, to w nocy oświetlenie było nie do poznania. Z zewnątrz lampy też wyglądają jak nowe. Do dzisiaj nie ma z nimi żadnego problemu, nie parują itp.

    Robił tam u nich też mój znajomy w poliftowej E65 (bo go namówiłem), razem z halogenami (są plastikowe)- również super efekt.

    Robiłem też w E39 to samo. Ogólnie polecam bardzo ten zakład.

    Pozdrawiam!

  4. #44
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Dziękuje za obszerne wyjaśnienie :)

    szkoda że firma tak daleko ode mnie no ale może się zdecyduje
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #45
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Ja też u nich nigdy nie byłem- wszystkie trzy komplety wysłałem kurierem. Podstawa to dobre zabezpieczenie (ja wkładałem lampę w karton z wypełnieniem), dwa takie kartony z lampami w kolejny duży karton. I jakoś to dojechało i wróciło. Przy czym oni bardzo dobrze pakują to z powrotem- dla przykładu dobrze jest podłożyć coś pod plastikowe uchwyty lamp, o czym dowiedziałem się dopiero ze sposobu pakowania przez tą firmę.

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    11
    BMW
    E65 730d SHADOWLINE
    Skąd
    śląsk
    Odgrzeję troszkę kotlecik. Ponieważ pewnego razu wieczorem patrzę na drogę i widzę nadjeżdżający samochód z włączonymi ringami ala BMW. Myślę sobie jakaś "F'ka" zasuwa. Lampy świeciły tak mocno jak w oryginalnej Efce albo mocniej. Zdziwiłem sie kiedy ten samochód przejeżdżał obok mnie i okazało się, że to poczciwa E38. Widuję czasami ten samochód w okolicy też w ciągu słonecznego dnia i lampy dają mega efekt nawet podczas słonecznej pogody. Jednak nie wiem czego to zasługa czy to jakieś ogólnie przerobione lampy czy tez wyszyły jakieś zamienniki na mocno święcących ringach do E38. Ma ktoś jakieś pojęcie na ten temat?

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    W e38 rozkłałodasz lampe i wkładasz ringi jakie chcesz.W e65 już jest problem z wymiana ringów.Nie rozbieralna lampa.Pozostaje ci zabawa w markery.Poczytaj,było o tym nie raz pisane

  8. #48
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Dokładnie e38 a a65 to 2 inne auta i co można zrobić w e38 nie uda się w e65

    i prawda jest taka że lampy w e65 nie są przystosowane do jazdy na ringach jako światłach dziennych bo są z innej epoki technologicznej niż lampy aut gdzie montowane są ringi do jazdy dziennej

    Jeszcze nie widziałem e65 z lepszymi (nie mówię mocniej świecącymi) ringami niż fabryczne a wszelkie przeróbki owszem są fajne ale NIE NADAJĄ SIĘ do jazdy na nich jako światłach dziennych w 100% zgodnie z prawem i tak jak Bóg przykazał - wszelkie innowacje wyglądają lepiej od ori ale nie sa światłami dziennymi jedynie mocniej świecącymi ringami od ori
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #49
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Widziałem modyfikacje E60 przed liftem, gdzie zamiast seryjnych ringów, założono ringi SMD dobrane na wymiar.
    Myślę, że podobne rozwiązanie da się uzyskać w E65. Największy problem to rozkleić lampę. Można ew. zapytać w firmach które je regenerują, czy podejmą się samego rozklejenia lampy.

    W E65 po lifcie był moduł LM2, w zasadzie taki sam jak w E60 FL i dałoby się przekodować lampy tak, żeby świeciły jak w E60 FL(czyli ringi jako postojówki). W tym momencie takie SMD sprawdziłyby się jako dzienne
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #50
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    9
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    polerka kloszy na zewnątrz + zabezpieczenie lakierem bezbarwnym (bez tego po pół roku będziesz miał lampę taką jak po kilku latach, jeśli dużo jeździsz i nie masz czasu tego ciągle woskować- wiem, bo kiedyś robiłem tylko polerkę w poliftowym E38)
    Po dobrze wykonanej polerce zewnetrznej, nie trzeba nakladac klaru. W poprzednim samochodzie przez 2,5 roku doslownie nic sie nie dzialo. Jak ktos partaczy robote tlumaczy sie ze lampy zolkna badz matowieja ot co.
    Diesel engines are for senior citizens

Podobne wątki

  1. [karoseria] Żarówki LED canbus w oświetleniu tablicy rej.
    Przez ratovnik w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 01:21
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-11-2013, 20:40
  3. [felgi] Felgi do E65. Jakie wybrać?
    Przez Stano w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 18:30
  4. [elektryka] Żarówki LED w kierunkowskazach
    Przez ratovnik w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •