Witam serdecznie,

moje BMW stoi już nieuruchomione od prawie pół roku....zaczęło się od nie trzymania ciśnienia na kilku tłokach po jednej stronie. Zaprowadziłem auto do "SZPECA". Samochód trzymał 3 miesiące i w końcu się poddał bo samochód nadal nie pracował na pół silnika...stwierdził , że ta nierówna praca to jest usterka elektryczna a nie mechaniczna. "SPEC" ściągnął głowice , dał do planowania i skręcił silnik.
Co się później okazało to w ogóle naprawił nie tą stronę na której była awaria...(wiem wiem ręce opadają)....ale do czego zmierzam. Zaprowadziłem auto do innego mechanika, ten zrobił mi tą drugą wadliwą stronę i silnik trzyma ciśnienie na wszystkich tłokach (13bar). Problem jest nadal w tym, że auto nie pracuje na wszystkie cylindry (głównie po jednej stronie). Nie chce się połączyć poprzez komputer z silnikiem. Ani z jedną ani z drugą stroną ( ze skrzynią się łączy). Doszliśmy z mechanikiem do wniosku , że poprzedni "SPEC" mógł pomieszać przewody od wtrysków paliwa.
Prosiłbym Was drodzy użytkownicy o jakieś porady co zrobić aby ten samochód uruchomić ? Najwięcej pokazałby komputer ale jak wcześniej wspomniałem - nie chce się połączyć...Rozrząd jest ustawiony na pewno dobrze. Iskrę podaję....
Proszę o pomoc.