Panowie poraz kolejny mam pytanie ponieważ jestem zmuszony wymienić tłumik końcowy, pomyślałem żeby odrazu wymienić oba na jakieś bardziej sportowe, bez robienia wiochy ale przydałoby się więcej basu, ale tak jak mówię, poprawić wzmocnić dzwięk silnika v12 ale tak by w srodku nadal jechać limuzyną, pojechałem do znanej w mojej okolicy firmy która zajmuje się wydechami od kilkunastu lat, obejrzeli wydech, powiedziałem im jakie mam oczekiwania, powiedzieli ze wstawią fajny włumik końcowy, zderzaki powycinają, znają sie na tym i bla bla bla, ale zaproponowali mi też by gdzieś w miejscu tłumika środkowego założyć strumienice, poczytałem o tym troche w internecie i sie zastanawiam teraz ostro nad tym, no bo niby strumienica fajna rzecz ale są osoby które twierdzą ze strumienica (w wyjaśnialny sposób ) może uszkodzić silnik, uszczelke pod głowicą itd itd przez jakieś niechciane zawirowania powietrza. ja się na tym nie znam totalnie ale chce wymienić ten wydech na jakiś fajny itd. ale co wy o tym myślicie? Czy strumienica ma sens? tam w miejscu tłumika srodkowego tez są jakieś nieszczelności i będą tam grzebać. chciałbym ją założyć ale nie wiem czy bać sie czy nie tych powikłań?
Zależy mi na opiniach osób które mają na ten temat jakieś pojęcie albo doświadczenie z tym. Z góry dziękuję za odpowiedzi