Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: [ elektryka] Ringi / Przetwornice

  1. #11
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Mi siadła jedna przetwornica, wymontowałem, odesłałem. Poczas oczekiwana na nową druga odmówiła posłuszeństwa. Denerwuje mnie jazda bez ringów, albo z połową, więc chyba dokupie sobie drugi zapasowy komplet :/ Jeden będzie w naprawie a drugi w aucie :?
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Mam Pomysla

    Witam tak sobie myslalem ze z tymi przetwornicami do ccfl jest spory klopocik i rozmawialem z kolega zeby zaprojektowac takie z porzadnym radiatorem bez zaklceni dowiem sie czy mial by ochote taki projekt zrobic podziele sie na forom wiesciami na dzien dzisiajszy pozostaje wysylanie i wyysylanie na przetwornice proponoje zinstalowac bezpiecznik termiczny na jakies 70 stopni wtedy rozlaczy uladzik i je odlacza w nich njczesciej pada transformatorek bo za cieplo mu albo tranzystor mocy !!
    LOS BANDITOS BMW TEAM

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: Mam Pomysla

    Cytat Zamieszczone przez hasmi
    Witam tak sobie myslalem ze z tymi przetwornicami do ccfl jest spory klopocik i rozmawialem z kolega zeby zaprojektowac takie z porzadnym radiatorem bez zaklceni dowiem sie czy mial by ochote taki projekt zrobic podziele sie na forom wiesciami na dzien dzisiajszy pozostaje wysylanie i wyysylanie na przetwornice proponoje zinstalowac bezpiecznik termiczny na jakies 70 stopni wtedy rozlaczy uladzik i je odlacza w nich njczesciej pada transformatorek bo za cieplo mu albo tranzystor mocy !!
    To nie jest głupi pomysł :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    tylko 70 stopni to troche mało... w lampie panuje chyba troche wieksza temperatura a ja własnie miałem przetwornice schowane w lampie....
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    Ja schowalem moje przetwornice pod klapkami, po otwarciu ktorych ma sie dostep do zarowek. Myslicie, ze tam tez za goraco?
    Na razie odpukac spokoj (jezdze z CCFL jakies 3-4 miesiace).
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

  6. #16
    J też miałem schowane w lampie gdzie światlo drogowe które raczej rzadziej się używa niż mijania i też padła przetwornica, tak jak pisałem wcześniej te pierwsze według sprzedającego były do końca nie udane mam nadzieje że te nowe spełnią nasze oczekiwania i będą świeci naprawdę długo DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ ;D ;D ;D Zartowałem :P ;D

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez Gwozdziu
    Ja schowalem moje przetwornice pod klapkami, po otwarciu ktorych ma sie dostep do zarowek. Myslicie, ze tam tez za goraco?
    Na razie odpukac spokoj (jezdze z CCFL jakies 3-4 miesiace).
    Ja własnie miałem przetwornice w tym samym miejscu... i tak sie zastanawiam czy dalej je tam trzymac... :) chociaz jaka to roznica... pod maska ogólnie jest cieplo :]
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Rada

    Najlepiej jest zainstalowac przetwornice kolo przetwornicy od xenonkow tam troszke sie chlodzi pedem powietrza ! Nie nalezy montowac przetworncy w lampie bo jest tam bardzo goraco i wtedy sa efekty takie ze przetwornica (tranzystor lub transformatorek) pada
    LOS BANDITOS BMW TEAM

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    45
    BMW
    e60 530d
    Skąd
    ireland
    Ja dodam od siebie ze kupilem ringi jakies 8 mies temu. Jedna przetwornica mi doslownie wyplynela z obudowy zadzwonilem do chlopa od tych ringow nasawiony na klutnie a co sie okazalo barzdzo porzadny chlop wyslal odrazu nastepna niby lepsza w ramach gwarancji. pozdr
    BMW BardzoMysleWybornie

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hmm

    mi tez padła jedna przetwornica..zresztą szwed miał podobny problem..i wtedy zauważyliśmy ciekawostkę ...ze ringi z allegro nie sa przystaosowane do 7 er....z prostej przyczyny ..w intstrukcji obsługi podaja ( maleńkim druczkiem ) ze przetwornica zasilana być może maxymalnie napięciem 12,8 V i nie wiecej ...bo sie spali...
    w naszych & er niestety napiece zasilania jest bliskie 14 V

    i co na to?

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •