Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Doczekamy się anglików ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno

    Post Doczekamy się anglików ?

    http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Po...?ticaid=112673

    Może wreszcie bedzie stać co niektórych na nowszy model 7er.
    Co o tym myślicie ? Jesteście za odwróconą fajerą ?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Tak tak właśnie oglądałem Fakty w Tvn i był o tym temacie wątek i rzeczywiście Polska będzie musiał zezwolić na rejestrację tego typu samochodów....

    Ja jestem absolutnie przeciw temu prawu ale klamka już i tak zapadła!!!! Nikt mnie nie przekona że wyprzedzanie takim samochodem jest bezpieczne oby nikt z Nas nie musiał uciekać do rowu bo paniszcze angolem musiało wyjechać całym samochodem na przeciwległy pas żeby zobaczyć czy może wyprzedzać......
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Też mam takie zdanie, tym bardziej, że już mi się to zdarzyło, bo sporo angoli jeździ po naszych drogach.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bladyatl
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    369
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    warszawa
    Znając naszych urzędników to zanim zmienią przepisy minie z rok lub więcej.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    Ale może jest szansa że nasze krajowe auta stanieją jeśli zaleją rynek tanimi anglikami .
    Z drugiej strony za 500 funta można kupić w UK w miarę sprawną E38...

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Tak tak właśnie oglądałem Fakty w Tvn i był o tym temacie wątek i rzeczywiście Polska będzie musiał zezwolić na rejestrację tego typu samochodów....

    Ja jestem absolutnie przeciw temu prawu ale klamka już i tak zapadła!!!! Nikt mnie nie przekona że wyprzedzanie takim samochodem jest bezpieczne oby nikt z Nas nie musiał uciekać do rowu bo paniszcze angolem musiało wyjechać całym samochodem na przeciwległy pas żeby zobaczyć czy może wyprzedzać......
    A co zrobisz jak odpadnie kierownica w zle przelozonym angolcu?? bo "Zdzich" jak spawal grodz to dla rozluznienia 10 piwek walnal... a Ty akurat bedziesz jechal z przeciwka? Osobiscie wole oryginalnego angolca jak druta z kiera przewalona na lewo.

    Mi ostatnio przed domem wyjechal passat z kiera z lewej na 100% czolowke bo idiota sobie dziure omijal... - zakazac rejestrowania passatow??
    Na zachodzie auta z kiera z prawej sa normalnie rejestrowane i poruszaja sie normalnie po drogach bez wiekszych problemow.

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    Mentalność Polaka bo jak ja będę wyprzedzał, normalna droga to nie tor wyścigowy, przyjedź do UK i zobacz jak tu się jeździ nikt nie wyprzedza 😙

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Bosie każdy woli co chce....chcesz mieć kiere po prawej stronie... proszę bardzo nic mi do tego. Ja uważam że to jest bardzo niebezpieczne i zdania nie zmienię. Nigdy w życiu nie kupiłbym samochodu przerobionego z anglika (o 7er nie wspomnę) także każdy postępuje jak uważa.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Bosie każdy woli co chce....chcesz mieć kiere po prawej stronie... proszę bardzo nic mi do tego. Ja uważam że to jest bardzo niebezpieczne i zdania nie zmienię. Nigdy w życiu nie kupiłbym samochodu przerobionego z anglika (o 7er nie wspomnę) także każdy postępuje jak uważa.
    Ja nie mam zamiaru miec kiery z prawej- mialem okazje tak pojezdzic w PL i nie ma w tym krzty ryzyka.
    a czy to niebezpieczne czy nie, decyduje "uszczelka pomiedzy kierownica a siedzeniem" - jak to bedzie idiota to i kiera z lewej nie spowoduje ze bedzie bezpiecznie.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków

    Post

    ja powiem tak miałem 2 angliki e38 i e46 oba nas części i każdy z nich kosztował ok 4500 zł, jeśli miałbym do wydania 5000 zł na auto to w Polsce za te pieniądze kupie rozpadające się e36 po 10 gongach przytargane 15 lat temu z Niemiec na lawecie bo ktoś zawinął się nim na drzewie, a tak mam nowsze auto z przebiegiem pewnym i często nie większym niż 250 000 km i nie walone o drzewo bo tam się takich nie naprawia po prostu się nie opłaca, w Anglii jak jest coś robione to zazwyczaj jest to jakieś drobne uszkodzenie i często widać to od razu bo jest ujowo pomalowane(nie mają do tego daru ale tez mają to w dupie jak 10 letnia bmką nad którą w Polsce się ludzie spuszczają, kosztuje tam miesięczną wypłatę. A w miarę e38 dobrą tygoniówkę.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-10-2013, 18:08
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 13:05
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 16:06
  4. [silnik] Tempomat wyłącza się po kilku sekundach i nie daje się ponownie włączyć
    Przez brunoz w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 20:24
  5. czy da się?.. a raczej (Gdzie) da się...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •