Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Doczekamy się anglików ?

  1. #11
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Za rok, dwa zapewne będzie można rejestrować, ale ubezpieczalnie pewnie podwoją cenę OC dla takich aut :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez Kazikm3 Zobacz posta
    Mentalność Polaka bo jak ja będę wyprzedzał, normalna droga to nie tor wyścigowy, przyjedź do UK i zobacz jak tu się jeździ nikt nie wyprzedza 
    Eee nooo stary widzę że z Ciebie prawdziwy "brytyjczyk" jest to może przetłumaczę na polski żebyś zrozumiał co napisałem. Pisząc że wyprzedzanie jest nie bezpieczne miałem na myśli że to ja będę jechał swoim pasem ruchu a wyprzedzał będzie taki polski "brytyjczyk" i to on będzie musiał wyjechać swoim doskonałym pojazdem na mój pas żeby cokolwiek zobaczyć......a co do przyjeżdżania do UK i wyprzedzania pozostawię to bez komentarza nie chcę robić OT
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    Nie jestem Brytyjczykiem i nie będę jestem dumny z tego że jestem z Pl 😛

    Chodzi mi oto że tu jeździ sie bezpieczniej, już mi przeszło wyprzedzanie bo ja muszę być pierwszy ;)

  4. #14
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Eee nooo stary widzę że z Ciebie prawdziwy "brytyjczyk" jest to może przetłumaczę na polski żebyś zrozumiał co napisałem. Pisząc że wyprzedzanie jest nie bezpieczne miałem na myśli że to ja będę jechał swoim pasem ruchu a wyprzedzał będzie taki polski "brytyjczyk" i to on będzie musiał wyjechać swoim doskonałym pojazdem na mój pas żeby cokolwiek zobaczyć......a co do przyjeżdżania do UK i wyprzedzania pozostawię to bez komentarza nie chcę robić OT
    Wystarczy chwile pomyslec i tylko zwiekszyc odleglosc do poprzedzajacego auta- wtedy wcale nie musisz sie wychylac na drugi pas sprawiajac zagrozenie dla innych- tak jak pisalem wczesniej jak za kiera wariat do obojetnie z ktorej jest ona strony i tak bedzie sprawial zagrozenie dla innych.

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Bosie nie osłabiaj mnie takimi tekstami. Jakieś śmieszne kombinacje żeby wykonać zwykły manewr wyprzedzania......Zdecydowanie wolę mieć kierownice po właściwej stronie niż "zwiększać odległość" żeby go wyprzedzić ha ha. Cóż za paradoks oddalać się żeby wyprzedzić.....
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    I teraz bedzie "panie, anglik plakal jak sprzedawal"

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Bosie nie osłabiaj mnie takimi tekstami. Jakieś śmieszne kombinacje żeby wykonać zwykły manewr wyprzedzania......Zdecydowanie wolę mieć kierownice po właściwej stronie niż "zwiększać odległość" żeby go wyprzedzić ha ha. Cóż za paradoks oddalać się żeby wyprzedzić.....
    Ale jakie "smieszne kombinacje"?? Czy jazda komus na zderzaku jest bezpieczna??
    Widac ze nigdy nie jechales autem z kiera z prawej... a kwestie bezpieczenstwa poruszyles tylko dlatego za Ci akurat podpasowala aby sie czepiac.
    tyle w temacie
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica

    Doczekamy się anglików ?

    Polskę zaleje fala M powerow za 35tys zl i sie zacznie dawanie w pizde pod biedronka ,e36 1.8is z lpg wyjdzie z mody ale znając Polaków zagazuja i M , silnik sie zwali w miesiac, i po niedługim czasie bedzie mozna kupic "zadbana i doinwestowana" M5 badz M3 za 15-20tys bogatsze lepki sie rzuca jak ludzie na wielosztuki w żabce i zaczną sie wypadki, i gadanie jakie te "empałery som delikatne" ten Sam los spotka 7 i mercedesy S troche to smutne ale prawdziwe , nie zaprzeczajcie bo wiecie ze tak bedzie oczywiście nie wszyscy tak zrobią ale na pewno część ludzi którzy kupią takie samochody


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Wystarczy chwile pomyslec i tylko zwiekszyc odleglosc do poprzedzajacego auta- wtedy wcale nie musisz sie wychylac na drugi pas sprawiajac zagrozenie dla innych...

    Proponuję spróbować takiego wyprzedzania w Wa-wie ;-) Z chwilą, kiedy zwiększysz odległość od wyprzedzanego samochodu, natychmiast między nim, a Twoim autem znajdzie się kilka Smartów, BMW 3, czy innych "wyścigówek" i tym sposobem nigdy nie wykonasz tego manewru.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar Pitu888
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    40
    BMW
    e66 750iL
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    każdy może sobie jeździć czym uważa za słuszne ale jak ktos kupi sobie e65 anglika to koszty wymiany uszczelniaczy czy zlikwidowanie wycieku płynu chłodzącego bez względu na stronę z której ma kierownice będą takie same;) ja osobiście nie widzę się za kierownicą anglika jeździ się co najmniej dziwnie... najgorzej jest nocą gdy trzeba wycofać gdzieś moja pierwsza jazda własnie tak wyglądała musiałem zaparkować kilka anglików na placu i jak jeszcze po lusterkach światło dawało był to nie lada wyczyn na pewno jest to kwestia przyzwyczajenia ale mi osobiście się to nie podobało i nie kupiłbym anglika do latania ale jak komuś to odpowiada to niech sobie jeździ byle by miał olej w głowie a nie tylko w silniku i skrzyni;) jak mi wyleci na czołówkę to jedynie przychamuję co by mi się zderzak na tylnej kanapie nie znalazł,a jego oc pokryje koszta naprawy mojej bumci i na pewno ubezpieczyciel zapewni mi zarówno auto zastępcze jak też i naprawę na ori częściach:)
    750iL bez kagańca i jest radość z jazdy...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-10-2013, 18:08
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 13:05
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 16:06
  4. [silnik] Tempomat wyłącza się po kilku sekundach i nie daje się ponownie włączyć
    Przez brunoz w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 20:24
  5. czy da się?.. a raczej (Gdzie) da się...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •