Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: e32 versus ford focus

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica

    Post e32 versus ford focus

    Cześć wszystkim dzisiaj w drodze na praktyki miesięczne ze szkoły urocza pani wjechała mi w tył i to uwaga w korku.... prędkość przy której doszło do zderzenia to 20km/h ja stałem w miejscu , ford ma niski przód i dostałem strzała centralnie pod zderzak. Po wyjściu z auta pani dostała ode mnie aplauz za swój wyczyn. Przynajmniej nie było z Panią problemów spisaliśmy umowę i do ubezpieczyciela wszytko wyjaśniać na moje nieszczęście uderzyłem się dosyć mocno w zagłówek i 2 tygodnie w kołnierzu, ale mam nnw więc jakoś to będzie. Zderzak do wymiany tył do naprostowania , nie ściągałem zderzaka bo w środe przyjedzie rzeczoznawca i przy nim wszytko się zobaczy już mam ustalony warsztat. Nikomu nie życzę takich przygód w waszych youngtimerach co prawda nie mam idealnego stanu auta tym bardziej teraz... lecz to auto to nagroda za kilka lat oszczędzania i pracy w wakacje, jest to moje pierwsze auto i mam dużego doła :( zapasówki się wyciągnąc nie da i na dodatek pękł uchwyt podtrzymujący bak.
    az

    a tutaj focus po zderzeniu, załamałem się... pół silnika do wymiany i cały przód
    Ostatnio edytowane przez matiswidnica ; 17-03-2014 o 21:10

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    Wyrazy wspolczucia, ja zgrzytam zebami jak mi ktos dzrzwiami opuknie auto na parkingu, takze pelne zrozumienie.. Ale widac ze niemiecka blacha tak latwo sie nie poddaje :P Focus zmasakrowany w porownaniu :P

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    co do pana który przyjedzie lookać na szkody to dobrze patrz co on tam pisze oraz jak masz możliwość to przy nim rozkręć zderzak by pózniej nie okazało się że coś nie było uwzględnione ps. bierz samochód zastępczy na czas naprawy (mają ci dać samochód tej samej klasy) pzdr

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica
    maja obowiązek dać mi auto zastępcze?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    149
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Między Bugiem a Wisłą
    Wyrazy współczucia.

    Za problemy z szyją w kołnierzu z OC sprawcy też bierz kasę. NNW swoją drogą.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica
    problem z szyja jest zgłoszone na OC sprawcy zobaczymy ile dadzą... jeśli w ogóle coś dadzą...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    149
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Między Bugiem a Wisłą
    za samochód zastępczy mają obowiązek zapłacić a nie dać. trzeba to uzgodnić z ubezpieczycielem sprawcy. Za szyję po zakończonym leczeniu muszą ustalić uszczerbek na zdrowiu (czego nikomu nie życzę bo kasa sprawności nie wróci). Może lekarz stwierdzić że się wyleczyłeś i komisja nic nie da ale za ból i cierpienie też trzeba spróbować coś wydębić.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    Wydebuj wydebuj, mozesz powiedziec tez ze masz teraz uraz jak jezdzisz i sie boisz wypadku i za to tez mozna cos uszczknac :P (wiem z paru zrodel) :P

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica
    no wlasnie dzisiaj jak wracałem autem ojca to miałem lekką schizę ze znowu gdzieś dostanę... hmm chyba tak zrobię bede chciał rozmowę z psychologiem heh

  10. #10
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja mając koło 14 lat miałem dosyć poważny wypadek gdzie gość wjechał w tył auta rodziców gdzie nie przespanych nocy po wypadku nie zliczę, ale odruch patrzenia w lusterka zabiorę pewnie ze sobą do grobu
    Walcz o swoje chłopie, auto i odszkodowanie jak siemano. Widzę rocznik chyba ten sam jesteśmy bo też w tym roku praktyki zaczynam
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

Podobne wątki

  1. Ford Connect Tourneo
    Przez BMW 7 LONG w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-11-2013, 17:30
  2. Ford Crown Victoria -opinie
    Przez Jakub w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-02-2013, 14:10
  3. 730d versus 740d.
    Przez hans113 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-01-2011, 09:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •