Witam wszystkich . Mój problem jak w opisie dotyczy skrzyni biegów automatycznej . zrobiłem samochodem ok 10 000 km wszystko bez żadnych problemów , spec od skrzyń po zakupie ją oglądał i stwierdził że jest w dobrym stanie również olej wporządku. w Sobotę po wymianię filtra paliwa i oleju wyjechałem samochód sprawdzić , oczywiście zagrzany silnik bez szaleństwa pojechałem na trasie samochód zmieniał biegi idealnie na niskich i na wysokich obrotach - jak zwykle bez szarpnięć zero poślizgu. Wieczorem zauważyłem że z 2-3 ślizgneła się skrzynia i szarpneło w momencie wbicia biegu . zdażyło mi się coś takiego tylko dwa razy jak silnik był zagrzany w między czasie biegi zmienia idealnie . Nadmieniam że mam mały wyciek oleju na simeringu wału w skrzyni ( ale nie wydaje mi się by on spowodował tak duży wyciek żeby zachwiać pracą skrzyni ) . Jestem umówiony do speca na wymianę oleju w skrzyni , filtra uszczelki i diagnozę. Ale czy przed oddaniem możecie zrobić na podstawię opisu jakieś oględziny ?? ( brak błędów na komputerze , skrzynia nie przeszła w tryb awaryjny ) Czy bez ostrzeżenia mogło się coś zatrzeć ??