w tym momencie auto jest jeszcze w proszku jeśli chodzi o wygląd :) przeszło spory remont mechaniczny teraz czeka nas blacharka...
auto że tak powiem przejąłem w stanie dość kiepskim, ale już teraz można powiedzieć nabrało mocy i chęci do "życia"
wszelkie działania to czyste hobby i satysfakcja z działań i wyników, silnik zrobił 20km więc do czerwca trzeba się sprężać i testować
na zlot będziemy śmigać około 420km :) a po imprezie kto wie może pojedziemy dalej "bunkrów" szukać hehe

gdy tylko będę miał co zaprezentować zamieszczę foty

pozdrowienia