Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Sylwester 2008/09

  1. #1
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City

    Sylwester 2008/09

    Witam
    Mam do wszystkich takie pytanko/////
    Gdzie zamierzacie spedzic sylwestra tegorocznego????Moze sie okaze ze bedziemy w tych samych miejscach przez przypadek/specjalnie/juz co poniektorzy sa poumawiani???


    Ja np bede w Wisle z zonka i ze znajomymi z Kraka...Juz mam pozapisywanych wszystkich jako ze nie chwalac sie ;D ;D jestem instruktorem narciarstwa(znaczy sie nie na stale w tym zawodzie :P ) wiec nawet na Sylwesta bede w pracy mozna powiedziec :?
    Czekam na wasze miejscowki :*
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #2
    Ja nie mam planów ale chyba z moja panna odwiedzę egipt..
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  3. #3
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    od 27.12 - 04.01.2009 Karpacz z wypadami do Pragi i Wiednia... jak by ktoś był w pobliżu może jakieś spotkanie? pozdrawiam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    98
    BMW
    brak...
    Skąd
    ja jestem
    a ja co bede robić w sylwestra.... bede pracować... potem zabiore znajomych i spędze pewnie z 3 godziny w samochodzie... dojade do domu... i co dalej to już chyba każdy dobrze wie:) bede świętować:)
    chyba ze coś nie wypali to spędze go w wawie przed telewizorem:)

    bo jakos od kilku lat u mnie sie przyjeło ze na sylwestra zjeżdzamy ze znajomymi do mnie do ostrołęki i potem 2 dni albo dłużej świętujemy nowy rok:)

  5. #5
    No jak to gdzie spędzę Sylwka? W pracy :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: Sylwester 2008/09

    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Witam
    Mam do wszystkich takie pytanko/////
    Gdzie zamierzacie spedzic sylwestra tegorocznego????Moze sie okaze ze bedziemy w tych samych miejscach przez przypadek/specjalnie/juz co poniektorzy sa poumawiani???


    Ja np bede w Wisle z zonka i ze znajomymi z Kraka...Juz mam pozapisywanych wszystkich jako ze nie chwalac sie ;D ;D jestem instruktorem narciarstwa(znaczy sie nie na stale w tym zawodzie :P ) wiec nawet na Sylwesta bede w pracy mozna powiedziec :?
    Czekam na wasze miejscowki :*
    Planowałe w Szczyrku ale juz miejsć nie ma - więc kolego masz moze jakieś wtyki, nie mam wielkich wymogów: musi być widok na góry(co chyba nie będzie problemem), czysta posciel, łazienka, jakuzi, basen (nie koniecznie w pokoju), telewizor z Cyfrą (polsat odpada), i max do 20zł za osobe :D Po za tym uczyłem sie w lutym narciarstwa, nie połamalem sie co też nie spowodowalo jakiegoś nie smaku, więc chętnie Cie wynajmę, ale obawiam sie ogólnego pękania ze smiechu jak mnie zobaczycie :D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Ustroń - 3 dni świętowania :viva:

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Wrocław - Dorint -
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    olej to zaszalejesz ;D ;D ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    ogolnie bedą nudy ... robie to tylko dla kobiety... osobiscie nie lubie sylwestrów i sztucznie napędzanych imprez a tym samym nie lubie towarzystwa naukowego z politechniki Wroc. i AM haha

    w tym czasie lepiej zamówić sobie hotelowy apartament i uprawiać sex całą noc ... niż męczyć się słownymi przemyśleniami czy uważać na kroki w tańcu.
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •