Witam, na wstepnie sorki ze pisze w tej kategorii a nie LPG lecz tu wiecej osob wchodzi.

Chodzi mi o instalacje LPG DREAM XXl. Objawy sa nastepujace ze silnik podczas jazdy i przyspieszania drzy i jakby sie dusil. Wczoraj wymienilem wszytskie wtryski, przewody zostaly polozone na nowo, wyglada lux, na wolnych pracuje ruwniutko tak jak trzeba ( wczesniej bardzo trzęsło silnikiem). Nie wiem co jest dalej, dziś byłem w tym zakładzie w Piątnicy, oni uważają że wszystko jest okey, jutro mam przyjechać i będą sprawdzać cewki...?? ale po co jak na benz pracuje tak jak powinno i sie wkreca na obroty , a na LPG lipa... nie znam sie lecz wydaje mi sie ze tu cewki nie maja nic wspólnego bo przecież na BP objawy byłyby podobne.

Jak myslicie co to może być za przyczyna??
Dodam jeszcze ze parownik zamarza po przełączeniu na gaz lecz odklyłem i chyba mam winowajce, mały wyciek w chłodnicy płynu, (widac zapowietrza sie i słychac przelewanie i bulgotanie płynu w konsoli środkowej) ale to zaden problem bo po nagrzaniu wszystko wracało do normy i silnik podczas jazdy nie drgał, teraz pojawiły się takie cyrki.....

Jeśli możecie dajcie mi jakieś wskazówki, bo znając "medyków" będa wymieciac wszytsko i zdzierać ile się da, wczoraj juz 600 poszło na wtryski i kabelki...a problem dalej


Dziekuje i pozdrawiam