Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
Panowie, zawsze można dorobić sobie tablicę kwadratową pod wymiar blendy, bo te nasze z WK nie robią roboty kompletnie. Ja dorabiałem do pierwszego auta (Jetta A2, też miałem blendę USA z tyłu) w agotablice. Fakt, policja dziwnie się patrzy, niby tablica metalowa i tłoczona, ale nie ma nalepki. No i ja jeszcze sobie czcionke niemiecką wziąłem, bo ładniej wyglądała :D ale powiem że zrobiłem na niej z 6-7000km, w tym raz się zapuściłem ode mnie znad morza do Bełchatowa i mimo wielu patroli itp. nigdy mnie nie zatrzymali.

Ponadto jeśli chodzi o przednie kierunki ala US - można zrobić w ten sposób, że wsadzić w zwykłe pomarańczowe kierunki dwuwłóknową żarówkę od stopu, podpiąć pod słabsze włókno napięcie od postojówki z lampy i po problemie. Też robi robotę jeśli chodzi o kwestię wizualną. Natomiast pod kierunkiem miga drugie, mocniejsze włókno i jest to wg mnie ładnie widoczne. Niby też mozna dowód stracić, ale w dwóch autach już tak miałem i jeździłem, w E38 też na dniach będę robił, a bardzo dużo jeżdżę :P
To już lepiej sobie to drugie włókno podłączyć do dodatkowego knefla w kabinie, aby w razie czego móc wyłączyć to bez wysiadania z auta :)