Witam
Mam mały problem i liczę na pomoc


Najpierw zakładałem aluramki do zegarów więc odpiąłem zegary nie odłączając akumulatora, ale nie włączałem zapłonu, po tym zabiegu w 80% wydaje mi się że kontrolka airbag gasła.


po czasie dokładniej wczoraj wymieniałem akumulator więc najpierw odłączyłem klemę - potem +, wyciągnąłem akumulator i włożyłem nowy, podpiąłem + i potem - , troszkę zaiskrzyło ale zrobiłem to szybko.


Dzisiaj zapaliła mi się kontrolka airbag, więc podpiąłem pod inpę i sprawdziłem co tam było, było parę błędów poduszek i zegarów więc wszystko skasowałem nie zapisując sobie ich. Potem rundka po mieście ok 15km i było OK. Przyjechałem do domu i po 2h znów do miasta i zapaliła się kontrolka airbar (na zapłonie zapala się- gaśnie i szybciutko znów się zapala i świeci). Przyjechałem do domu zerknąłem w inpę i błędów zegarów nie było, natomiast przy poduszkach następujący (przed wymianą aku. nigdy nie było problemu z poduszkami)


E R R O R M E M O R Y R E P O R T -------------------------------------
Date: 03/08/14 12:01:25
ECU: MRS3
JobStatus: OKAY
Variant: MRS3
-------------------------------------------------------------
RESULT: 1 errors in error memory !
-------------------------------------------------------------
10 ignition circuit ZK9 -> head airbag (ITS) front right
Error frequency : 1

error not active at the moment
resistor too large
error is not sporadic
================================================== ===========




POMOCY ;D


po skasowaniu tego błędu 2x włączałem zapłon i kontrolka się nie zapaliła, ale sadzę że jak wyjadę to znów się zapali.