Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: STAG 300 W M30B35

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69

    STAG 300 W M30B35

    Zabieram się za montaż sekwencji do autka. Wybór padł na STAG300 (mam już zakupionego) - moje pytanie: jakie listwy wtryskowe zakupić i jaki reduktor polecacie. Silnik M30B35 155kW. W którym miejscu najlepiej zrobić otwory pod końcówki wtryskiwaczy gazowych? Pomożecie?
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Listwa wtryskowa albo Valtec (czerwony wystarczy) albo keichin - muszą być szybkie ... a co do otworów to proponuję wwiercać się maksymalnie blisko wtryskiwaczy benzynowych czyli kręć praktycznie na łączeniu kolektora z blokiem - ale na powierzchni płaskiej aby dyszki miały kilka zwojów gwintu o pod odpowiednim nachyleniem - ustaw je tak aby gaz był wrzucany odrazu w zawory a nie np. prostopadle w kolektor albo choroba wie jak jeszcze - przewody między listwą wtryskową a dyszą powinny mieć na maxa 15 cm długości i wszystkie powinny być idealnie równe no i zastanów się jakiej średnicy robić dysze na listwach .. u mnie w 2.8 są z tego co pamiętam chyba średnicy 2.3mm

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Neuf, a czy przypadkiem Valteki żółte nie sa szybsze? ja takie mam i jest lux :D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Mój na czerwonych se radzi więc i takie wystarczą :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    A co z parownikami? Jeden duży czy dwa mniejsze w zestawieniu parownik na listwę 3 wtrysków...
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez ArtHurO
    A co z parownikami? Jeden duży czy dwa mniejsze w zestawieniu parownik na listwę 3 wtrysków...
    Ja na 8 cylindrach mam jeden i dwie listwy po cztery! :/ Radzi sobie i ani razu się nie przydławił.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ja mam jeden KME GOLD (żółta obudowa) ponoc do 300KM ;D
    nie odczuwa sie zadnego spadku mocy, mam nawet odcinke na gazie ;D

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Nie zauważyłem tego u mnie, moze dlatego ze parownik jest zamontowany w komorze gdzie jest serwo, i tam ma poprostu cicho i ciepło. Oby ten problem mnie jak najdłużej nie dotyczył :D

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ten problem u mnie NIE Występuje! ;D

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    narazie nie mam takiej potrzeby, mam tą instalke od jakiegoś roku, zrobiłem na niej ok 50tyś km, bez jakiej kolwiek koniecznosci zagladania do niej, a jak sie coś zacznie z nią dziać to mam z kim jeżdzić z lapkiem :P
    a parownik zmienie jak zmienie na motor 4.0 lub poprostu jak sie skończy ;D
    ale nie mówie ze kiedyś nie skorzystam z zaproszenia, choćby z ciekawości jakie masz do tego podejscie, bo w przyszlosci... kto wie... :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •