W E32 aku jest pod tylną kanapą. Tam raczej wilgoci nie ma. Tak w ogóle, to napięcie ładowania 14,1 V wcale nie oznacza, że ładowanie jest prawidłowe. Jeśli padnie jedna z diód, może być napięcie, ale tylko impulsowe. Normalny woltomierz nie pokaże, że napięcie jest "jednopołówkowe". Myślę jednak, że aku nie trzyma pojemności lub jedna z cel jest uszkodzona. Sprawdź, jakie napięcie jest na klemach. Jak ok. 10 V, to bateria do wywalenia. Nawet rozładowany nie powinien mieć dużo poniżej 12 V.


Odpowiedz z cytatem
