Przekręcasz kluczyk w pozycje dwa , wciskasz przycisk RDC i trzymasz tak około 10sek aż mrugnie i pojawi się napis chyba SET TYREPRESURE( ang) wtedy przyciskasz jeszcze raz i masz ustawione.
Przekręcasz kluczyk w pozycje dwa , wciskasz przycisk RDC i trzymasz tak około 10sek aż mrugnie i pojawi się napis chyba SET TYREPRESURE( ang) wtedy przyciskasz jeszcze raz i masz ustawione.
B M W
Staram się pisać poprawnie po polsku.