Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Alufelgi bmw e38

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Takie posty jak Pitera dają światło na tą sprawę i chyba wszystko wyjaśniają.......No i co najważniejsze wydaje mi się że im większe koło tym będzie jeszcze gorzej...skoro na 18 jest lipa to co będzie na 20....chyba kwadrat he he
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa
    Miałem u siebie repliki felg od M6 produkcji włoskiej. Kupiłem je używane i jeździłem na nich 2 lata. Felgi były proste.

    Obecnie zakupiłem nowe felgi Dare w rozmiarze 20 cali. Obręcze prościutkie.

    Wcześniej na W124 również miałem jakieś felgi włoskiej produkcji, bodajże Platin. Kupiłem je razem z samochodem. Zero problemów.

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta

    Wcześniej na W124 również miałem jakieś felgi włoskiej produkcji, bodajże Platin. Kupiłem je razem z samochodem. Zero problemów.
    Platin to dobra europejska marka majaca dopuszczenie do obrotu na niemieckim rynku wiec nie ma sie co dziwic ze zero problemu :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar piter2082
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38 728iA M52TU
    Skąd
    Norway

    Post

    Dodam tylko że oryginalne felgi ALPINA 18cali (model ze zdjęcia)oferują w cenie 3045 Euro za komplet + koszty wysyłki, :)
    Załączone miniatury Załączone miniatury billede.jpeg  

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Ja kupilem E38 na chinskich felgach, mialy ok 1-1,5r. Wszystko bylo okey, wywazaly sie itd. Jezdzilem dosc ostroznie, wiec problemow nie mialem, procz tego ze byly strasznie miekie, a zarazem kruche, przy zmianie opon(po 2 miesiacach zdjalem opony i zalozylem na ori 18), wulkanizator zahaczyl o rant i sie ukruszyl. Felgi sprzedalem razem z E39, do mojego miasta. Z wlascicielem mam kontakt do tej pory - ale do rzeczy. Po ok 1,5-2 latach odkupilem od niego E39. Felgi juz byly nie do wywazenia, w tym jedna juz byla spawana(pekla po wjechaniu w dziure - tu moge zagwarantowac ze ori 18 tez w niej niestety siedziala i felga nawet sie nie skrzywila).
    Ewenementem byly inne felgi w 528, ktora mialem dosc powazny wypadek, dwie felgi przednie przejechaly przez kraweznik przy predk. ok 70-80 km/h, rozcielo opony, felgi porysowane po uderzeniu pozniej w dwa drzewa - wiec nie liczylem ze cos z nich bedzie. Ku mojemu zaskoczeniu - felgi idealnie proste.

    Podsumowujac - to loteria, ale po moich doswiadczeniach - Bron Boże podróbek. Bezpieczenstwu jako takiemu może nie zagrażają, bo peknąć w pół raczej nie powinny, ale problemy z wywazaniem itd, to nie dla Nas wg mnie.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemo e32
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    320
    BMW
    E38 728i '98 Orientblau
    Skąd
    WGM
    Blog
    7
    A przypadkiem nie trzeba udowodnić że się posiada Alpinę, żeby nabyć od nich cokolwiek nowego :) ?

    Cytat Zamieszczone przez piter2082 Zobacz posta
    Dodam tylko że oryginalne felgi ALPINA 18cali (model ze zdjęcia)oferują w cenie 3045 Euro za komplet + koszty wysyłki, :)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar piter2082
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38 728iA M52TU
    Skąd
    Norway
    W mailu nikt nie wspominał o konieczności udowodnienia posiadania Alpiny, trzeba udowodnić posiadanie odpowiedniej liczby eurosów a to bywa dosyć trudne ;)

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...

    Post

    pozbierane z innych for, bmwsport i bmwkielce, wklejam zanim wpadnie Anatol i napisze że nie mam praw do zdjęć :)

    Z tymi ostatnimi felgami to zdjęcie robione u jakiegoś wulkanizatora






  9. #29
    Początkujący Użytkownik Awatar MaTT.
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    66
    BMW
    e38 740 iL
    Skąd
    69181 leimen (DE)
    Blog
    2
    Witam 4 miesiące temu kupiłem w A.T.U włoskie podroby styling 37 a w tym miesiącu je wywalilem na śmietnik. Pojechałem na zmianę opon i okazało się że wszystkie cztery zaczynają pękać przy otworze centrujacym. Pojechałem z reklamacja ale nie uznali. Na TUV powiedzieli mi ze moje auto jest za ciężkie na podroby i to dla tego. oryginał to oryginał on ma wytrzymać tyle co auto a podruba to tylko odlew.

  10. #30
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez MaTT. Zobacz posta
    Witam 4 miesiące temu kupiłem w A.T.U włoskie podroby styling 37 a w tym miesiącu je wywalilem na śmietnik. Pojechałem na zmianę opon i okazało się że wszystkie cztery zaczynają pękać przy otworze centrujacym. Pojechałem z reklamacja ale nie uznali. Na TUV powiedzieli mi ze moje auto jest za ciężkie na podroby i to dla tego. oryginał to oryginał on ma wytrzymać tyle co auto a podruba to tylko odlew.

    HAHAHHAH jak pisałem że tak się dzieje to mi zarzucano że jestem wszech wiedzący i się mądrze :)

    Dobrze że potwierdzasz co piszę
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •