Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Alufelgi bmw e38

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    kolego adasio... jeszcze nie bylo tematu bez ciebie. W kazdym temacie jestes k...a expert, wiekszego znachora nie ma. Marnujesz sie na tym forum, idz im powiedz jak maja robic, niech sie w koncu dowiedza...

  2. #12
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory

    Post

    Panowie, tak czytam i czytam, i wnioskuję, że niektórzy słyszeli, jedni niby widzieli, albo znają kogoś kto widział lub ma, a kolejni znają proces produkcji felg.... Co z tego????

    Proponuję, aby wypowiedział się ktoś kto osobiście to testował na własnej skórze i posiada takie felgi. Dużo więcej wniesie to do tematu.

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    kolego adasio... jeszcze nie bylo tematu bez ciebie. W kazdym temacie jestes k...a expert, wiekszego znachora nie ma. Marnujesz sie na tym forum, idz im powiedz jak maja robic, niech sie w koncu dowiedza...

    Jeśli uważasz że napisałem nie prawdę lub kłamstwo to powiedz gdzie?

    Możesz oczywiście mieć inne zdanie niż ja - Twoje prawo :)

    Natomiast ja mogę mieć swoje które napisałem bo wg mnie trzeba mieć pojecie i zdawać sobie sprawę z pewnych rzeczy które przede wszystkim wpływają na nasze bezpieczeństwo a

    zachwalanie podróbek po 1 jest nie etyczne a po 2 należy sobie zdawać sprawę co idzie za zakupem takich felg i jakie mogą być konsekwencje

    Na koniec dodam że każdy ma swój rozum i sam decyduje co chce mieć w swoim aucie tak że luz :)

    @ ratovnik - tłumów posiadaczy takich felg bym się nie spodziewał :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Na naszym forum zapewne tłumów nie będzie ale gdzie indziej takich felg jest zapewne więcej.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar piter2082
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38 728iA M52TU
    Skąd
    Norway
    Posiadam te felgi od dwóch lat ale w 18 calach, popękać nie popękały, czy są super proste to bym nie powiedział (ostatnio gdy byłem na wyważarce to okrągłość była trochę dziwna na jednej sztuce). Wygląd dla mnie super, ogólna jakość, że tak powiem technologiczna to rewelacji nie ma. Podsumuwując drugi raz bym już ich nie kupił.

  6. #16
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    kolego adasio... jeszcze nie bylo tematu bez ciebie. W kazdym temacie jestes k...a expert, wiekszego znachora nie ma. Marnujesz sie na tym forum, idz im powiedz jak maja robic, niech sie w koncu dowiedza...
    To co napisal Adasio napewno mniej mija sie z prawda jak twoj post w tym temacie.

    Od siebie dodam ze poza tym co zauwazyl Adasio te "chinskie alpiny" kazdy kto ma chciaz podstawowe pojecie o felgach na zywo od razu rozpozna ze to chinski kicz, a przy dokladnieszym przyjrzeniu sie widac od razu ze to kiepski odlew... z reszta post Pitera rozwiewa wszystkie watpliwosci


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    od siebie dodam tyle że jeździłem na chińskich 18 cali i bez przerwy z kół zchodziło powietrze, oczywiscie za każdym razem krzywa felga.

  8. #18
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez piter2082 Zobacz posta
    Posiadam te felgi od dwóch lat ale w 18 calach, popękać nie popękały, czy są super proste to bym nie powiedział (ostatnio gdy byłem na wyważarce to okrągłość była trochę dziwna na jednej sztuce). Wygląd dla mnie super, ogólna jakość, że tak powiem technologiczna to rewelacji nie ma. Podsumuwując drugi raz bym już ich nie kupił.
    Dziwna okrągłość to znaczy totalne jajo czy jak?

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar R.SŁOMIŃSKI
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    99
    BMW
    bmw e38 750i
    Skąd
    Poznań
    Tak właśnie myślałem, że prócz wyglądu niema w nich nic dobrego, no i zgadzam sie ze takie auto jak e38 powinno miec oryginalne fele a nie podroby. boli mnei tylko ze chcąc mieć oryginalne 20 calowe alpiny trzeba miec pięciocyfrową sume ;/

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar piter2082
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38 728iA M52TU
    Skąd
    Norway
    "Dziwna krągłość" objawiła się na wyważarce tym że koło "chodziło" góra dół patrząc z przodu(tak wzrokowo może i z centymetr o ile dobrze pamiętam), niby nie czuję nic dziwnego w czasie jazdy ale napewno nie jest to normalne, pozatym walczę z wibracjami powyzej 110km/t ale to może nie koła bo te same wibracje mam na zimowych 16, ale kto wie, zresztą wibracje to temat rzeka a że w Norwegii nie jeździ się powyżej 110 to temat bardzo powoli rozpracowuję, tak czy inaczej felgi wyglądają super i tym się skusiłem przy zakupie ale jakość adekwatna do ceny więc raz w życiu spróbowałem z podejściem a może się mile zaskoczę ale jednak cudów nie ma i póki co china to china.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •