Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 153

Wątek: NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

  1. #11
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Sprawa wyglądu - tak jak i odczucia z jazdy to sprawa indywidualna więc poczekam z opinią do chwili gdy sam nim się przejadę :)

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Sprawa wyglądu - tak jak i odczucia z jazdy to sprawa indywidualna więc poczekam z opinią do chwili gdy sam nim się przejadę :)
    Opinia opinią, ale blokujący się mechanizm sterowania kierownicą to porażka : :razz:
    Auto generalnie ładne jednak ten gril mi nie podchodzi. Nic a nic!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Auto generalnie ładne jednak ten gril mi nie podchodzi.
    Jak zobaczysz ten gril w lusterku wstecznym zbliżający się z zawrotną prędkością to Ci podejdzie :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #14
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Auto generalnie ładne jednak ten gril mi nie podchodzi.
    Jak zobaczysz ten gril w lusterku wstecznym zbliżający się z zawrotną prędkością to Ci podejdzie :D
    Komu?? Mi?? Jeszcze bardziej mnie bedzie drażnił :hah:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Radosha - jeszcze nic w historii nie wyprzedziło - były przypadki ,że ktoś go dogonił ,ale to tylko jak szedł ... raz go ktoś kiedyś samochodem dogonił , ale Radosh wtedy skręcił i nadal ma czyste konto z ilością wyprzedzających, w obecnej chwili oberwał już wszystkie lusterka aby nie spoglądać na tych którzy chca go dogonić , dlatego nie boi się cienia F01 w lusterku wstecznym :*

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Radosha - jeszcze nic w historii nie wyprzedziło - były przypadki ,że ktoś go dogonił ,ale to tylko jak szedł ... raz go ktoś kiedyś samochodem dogonił , ale Radosh wtedy skręcił i nadal ma czyste konto z ilością wyprzedzających, w obecnej chwili oberwał już wszystkie lusterka aby nie spoglądać na tych którzy chca go dogonić , dlatego nie boi się cienia F01 w lusterku wstecznym :*

    ŚWIETNE! Poważnie! ;D Dawno się tak nie uśmiałem z samego siebie.

    Ps Lusterka tylko składam :hah:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Jejku...można nie lubić być wyprzedzanym. Moja psa tego nie znosi. Jak nas coś mija to się psina mierzi i ryjka piłuje. Fajnie to wygląda jak dostojna, 12 letnia babcia się wkurza i szczeka na wyprzedzającego ;) ;D

  8. #18
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Pierwsze modele zawsze mają jakieś usterki wieku dzieciecego. Fakt że w aucie za grubo ponad 300Tzł raczej nie powinno się to zdarzać.
    Co do parujących lamp. W ML też mieliśmy taki przypadek. Po 4 dniach para znikneła i juz sie nie pojawiła. Podobno zwiazane jest to z transportem wodnym ML-i ze stanów. Ale F01 raczej statkami nie jest dowożona :/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #19
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A szybki maszklane czy plastikowe?wiecie?
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #20
    Rzeczywiscie - klamki wewnatrz nie znajdziesz na pierwszy rzut oka. Dziwne

    F01/02 ma oczywiscie akcje serwisowe, ale stuki zawieszenia po 44km? To nie dziura panowie :/ To raczej jakosc...

    Juz pol roku temu obawialem sie tego modelu, a raczej jakosci. np. jak w E65/66 pieknie oblaza plastiki wokol przyciskow. Bylo w E38? Rzadko. W E32? prawie nigdy.. To nie zadna nowosc je auta sa coraz gorsze

    Swoja droga teraz te 7er za 300 tysi to nie taki drogi interes. Kiedys za E32 mozna bylo kupic spory dom, a teraz za 300 tysi kupicie mieszkanko w Warszawie. Byl taki temat...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •