Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 153

Wątek: NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

  1. #121
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    A fotka gdzie? Nie mów że nie zrobiłeś
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #122
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No nie :) nie chciałem żeby tam ktoś latał :) ale w sumie jak ją solidnie oglądałem i nikt nie wyszedł ani nie włączył straszaka alarmem to pewnie i o zdjęcie by się nie pogniewał :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #123
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Nieciekawe wrażenia z jazdy dotyczą również Mercedesa. Poniżej link do strony, zawierającej opis wady fabrycznej bezwypadkowego samochodu, wciąż objętego gwarancją.

    http://sklasa4matic.pl/

    Jestem ciekaw Waszych opinii.

  4. #124
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Niezłe jaja łupie jak w polonezie za 200zł :D To się gość zdenerwował ,pół bańki za samochód wybulić i takie komedie mieć o zgrozo Za to pod kościołem ładnie wygląda żeby sąsiadom gula rozchuśtać.

  5. #125
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    O kurde :x

    Nie wiem co zrobiłbym na miejscu tego kolesia 8/

    Ale napewno wk...wiłbym się nieźle 8/
    Only E38

  6. #126
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Wątek poruszyłem na innych forach, dlatego pragnę tu wyjasnić parę rzeczy.
    Właściciel tego samochodu ma wieloletnie doświadczenie z motoryzacją, natomiast z samą klasą S ma doświadczenie już od początku lat 90. W jego samochodch (dawniej kupował z reguły używane) nie mialo prawa nic zaskrzypieć, kupował je w idealnym stanie bądź doprowadzał do perfekcji. Przez te lata nie zaczął jeździć szybciej lub bardziej bezmyślnie, co świadczy o tym że jednak samochód ten musi mieć pewną dość dużą wadę. Samochód przedstawiony w filmie, wciąż jest na gwarancji i został kupiony w salonie, wciąż jest w pierwszych rękach, a problem ten występuje od nowości. Co więcej - wg serwisu tak po prostu musi być :x

  7. #127
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Wątek poruszyłem na innych forach, dlatego pragnę tu wyjasnić parę rzeczy.
    Właściciel tego samochodu ma wieloletnie doświadczenie z motoryzacją, natomiast z samą klasą S ma doświadczenie już od początku lat 90. W jego samochodch (dawniej kupował z reguły używane) nie mialo prawa nic zaskrzypieć, kupował je w idealnym stanie bądź doprowadzał do perfekcji. Przez te lata nie zaczął jeździć szybciej lub bardziej bezmyślnie, co świadczy o tym że jednak samochód ten musi mieć pewną dość dużą wadę. Samochód przedstawiony w filmie, wciąż jest na gwarancji i został kupiony w salonie, wciąż jest w pierwszych rękach, a problem ten występuje od nowości. Co więcej - wg serwisu tak po prostu musi być :x
    Kumpel ma taką S-ke ale coprawda z napędem na 2 koła i 3.2d i nie narzekał na nic... Auto tez ma od nowości i zrobiłnim chyba z 20 tyś...
    Inna sprawa jak ten facet jeździ 50 po progach zwalniających na osiedlu to ja si enie dziwie ze mu coś wali :)

  8. #128
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Szok :o Prawdziwe samochody już chyba nigdy nie będą produkowane. Jak taki merc za 500tysi jest już od nowości gratem to do końca gwary nie dotrwa. Nie sądzę żebyśmy sie kiedyś obecnych nowych fur na żółtych tablicach doczekali
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #129
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    [[Inna sprawa jak ten facet jeździ 50 po progach zwalniających na osiedlu to ja si enie dziwie ze mu coś wali :) ]]

    Skoro człowiek miał już pełną gamę s-klasy i myślę że większe doświadczenie w temacie niż np.ja i większość tu piszących to ma jakieś porównanie.Mi tak w żadnym samochodzie nie waliło a też przez progi jeździłem z dużymi prędkościami,nie wspominając już o tym że moje wcześniejsze auta jak i obecne były o wieeeeeeeele tańsze niż prezentowane :P ŻENADA to moje zdanie. :/ :? -::

  10. #130
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    I o co chodzi ja też nie zwalniam 7er :P 40-50km/h to standard to chyba, że są te małe ostre i cholernie wredne :/ na tych zwalniam nawet do 20 bo dobijają auto ;/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •