Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 153

Wątek: NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

  1. #101
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Właśnie co do wyglądu to myślę że auto sie bedzie z czasem podobać a na pewno we własnej kompozycji. Ten co ja widziałem we focie był bardzo odpychający. Titansilber i całe czarne wnętrze. Drewno tak ciemne że sie prawie nie odróżniało. Tu trzeba indyviduala. Widziałem pare fotek w necie ładnych f01 i powiem że gdybym miał $ to kupiłbym ale tylko indyvidual i pewnie 760Li :D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #102
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    optymista jak już kupisz to nie zapomnij po mnie wlecieć i się pobujamy
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #103
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Zastanawiam się czy już powychodziły jakieś pierwsze nieciekawe historie z F01. Czy już wiadomo coś o pierwszych mankamentach słabych punktach tego auta. Pierwsze używane sztuki pojawiły się na mobile i powiem że powoli zaczynam śledzić ceny. Jeśli euro będzie systematycznie spadać to kto wie może w terminie do końca przyszłego roku z naciskiem na koniec sierpnia września zakręciłbym się przy jakimś 2 letnim dieselku tym razem. Pierwsze kroki poczynione i powoli napycham skarpetkę. Super by było jakby ktoś z forumowiczów w końcu się skusił :D to by się obadało dokładniej i na bieżąco było by info o eksploatacji przyblizonych kosztach itp. Póki co to drogi gips i trzeba mieć kapuchy po sufit i fantazję żeby sobie sprawić takie cudo. No ale przyjemności kosztują im większa tym więcej :D i proszę bez dziwnych skojarzeń.

  4. #104
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Nie wiem czy nie jest dobrze kupić takie używane F01 z salonu w niemczech lub w Polsce.
    To się nazywa jakoś "ex-AG" i ma gwarancję producenta.
    Sporo jest takich przypadków, samochód ma niewielki przebieg, 1-2 lata a jest sporo tańszy...
    Tak mi się skojarzyło, bo paru moich znajomych nabyło jednoroczne BMW w ten sposób, a dokładnie X3 oraz E60 i zapłacili ok. 100 tyś.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  5. #105
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    z reguły są to rozwalone auta które serwis naprawił!!! Uważaj na to bo później będziesz się wściekał, że jest coś nie tak. Ja jak byłem w poznaniu w aso chciałem obejrzeć F01 i spytałem kolesia czy mają jakąś. Usłyszałem : Tak ale z tyłu potrzaskaną!
    Ręce mi opadły
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #106
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    No nie wiem, jeżeli to auta powypadkowe, to serwis powinien o tym informować.
    Ja mam tylko dane, że są to auta używane, ale nie powypadkowe.
    Jeszcze zgłębię temat przy okazji.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  7. #107
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Z tego co się do tej pory rozejrzałem to dieselka można kupić już w granicach 53-55 tyś euro przebiegi śmieszne ale to w końcu niecałoroczne autka. Prognozuję że w przyszłym roku cenki mogą spaść do 42-43 tyś eur. niewiadomo jaki będzie kurs ale jeśli zbliżymy się chodź minimalnie do kursów z przed 7,8 miesięcy to może się okazać że taka f01 może zacząć być osiągalna finansowo. Wiadomo że malinka to nie będzie za tą kaskę ale żywię nadzieje że cosik będzie można wykukać. W razie czego mamy przecież załogę młodych zawodowców z Timu BMW co zawsze pomogą (czego Polak nie wymyśi :) ) Na razie to marzenia ale trzeba sobie stawiać ambitne cele :D
    Kupując swoją e65 nie wiedziałem praktycznie nic na temat eksploatacji kosztów i tak dalej. Chęć posiadania tej gabloty przesłaniała zdrowy rozsądek - teraz już wiem że na dobre mi to wyszło :hah: mam nadzieję że przy następnym zakupie będzie podobnie.

  8. #108
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja tam cierpliwie czekam na lifting F01. Zobaczymy jak będzie wyglądać :D A jeżeli F01 straci na wartości przez 10 lat tyle co E38 to 760Li pewnie prędzej czy później stanie koło mojego sreberka ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #109
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    z reguły są to rozwalone auta które serwis naprawił!!! Uważaj na to bo później będziesz się wściekał, że jest coś nie tak. Ja jak byłem w poznaniu w aso chciałem obejrzeć F01 i spytałem kolesia czy mają jakąś. Usłyszałem : Tak ale z tyłu potrzaskaną!
    Ręce mi opadły

    Po jednym przypadku kształtujesz cały rynek ???

  10. #110
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    tylko pytanie, czy po 10 latach te f01 będzie tak niezawodne jak e38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •