Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cześć wszystkim

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    4
    BMW
    Szukam 740iA
    Skąd
    Lublin/Biłgoraj/NY

    Post Cześć wszystkim

    Cześć wszystkim! Właśnie zbieram się od 6 rano do roboty, a że do roboty specjalnie mi się nie spieszy... postanowiłem wyklepać więcej niż jedno krótkie zdanie niezależnie czy ktoś to przeczyta czy nie.

    Mam na imię Marek. 7-ki jeszcze niestety nie posiadam, ale w związku z tym, że najwyższy czas na zmianę auta szukam swojej wymarzonej e38-ki.
    Biorąc pod uwagę moje dość konkretne wymagania mam nadzieję, że poszukiwania nie będą trwały w nieskończoność i liczę na to, że już niedługo zostanę 100% klubowiczem tego zacnego forum.
    Kupowanie "fury pod nastoletnie panienki" to nie mój klimat, a kryzys wieku średniego dopiero przede mną więc na jakieś 3-ki w cabrio dopiero przyjdzie czas. Po długich przemyśleniach wybór padł właśnie na e38, która przynajmniej wg. mnie jako jedno z niewielu aut po prostu prezentuje klasę samą w sobie i naprawdę ma swój charakter, krótko mówiąc to właśnie to czego szukam. Konkretnie to marzy mi się typowo czarny shadow, bez grama chromu z 4 litrowym v8 PB w automacie i literka "L" na końcu. W środku jasna skóra, oczywiście duża navi, podwójne szybki itd. O stanie technicznym samego samochodu chyba wspominać nie muszę. Kupowanie auta, od osoby z mentalnością typu "kilka części od silnika odpadło, ale auto jeszcze się toczy więc pewnie nie były potrzebne" albo "rdza nie jest problemem dopóki mieści się pod naklejką MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" mija się z celem.
    Wiem, wiem, wymagania jak przy kupnie auta w salonie no ale co poradzę, spróbować warto. W najgorszym wypadku będę musiał pójść na pewien kompromis i ewentualnie coś ulepić na kształt mojego ideału.

    Byłoby na tyle, już prawie 9:00, więc jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich, Marek.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj, no łatwo nie będzie kupić ideału zawsze coś stanie na drodze ale mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniach. Pzdr
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    Witam i ja. Jeśli dysponujesz budżetem 20 tys + to powinieneś znalezć coś co spełniałoby wszystkie Twoje wymagania. Powodzenia życzę i czekam na zdjęcia "czrnucha" :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    4
    BMW
    Szukam 740iA
    Skąd
    Lublin/Biłgoraj/NY
    MC1 - tak to już jest, ale wydaje mi się, że warto :)

    grzegorz01081 - Niestety coś mi się wydaje, że z 20 tys za bardzo nie poszaleje, z tego co widziałem trzeba przeznaczyć ok. 30 tyś +. Jedną już sprzątnęli mi sprzed nosa w USA z symbolicznym przebiegiem :(
    Druga, którą oglądałem zapowiadała się fajnie, ale okazało się, że miała dziwnie wyrwany prawy próg na długości ok. 40 cm...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    30
    BMW
    e38 728i 01'
    Skąd
    małopolska
    Witaj Marku,
    wymagania spore,aby zjednolicić te wszystkie cechy "idealnego" wozu,ale tym bardziej życzę owocnego poszukiwania tej wymarzonej "sztuki" :)

Podobne wątki

  1. [E23] Cześć Wszystkim
    Przez Luksus w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-08-2013, 16:21
  2. [E32] Cześć wszystkim!!
    Przez kierlan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 23:57
  3. [E65/66] Cześć wszystkim!
    Przez Coral w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 18:40
  4. [E38] Cześć wszystkim!
    Przez Gubs w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 14:21
  5. Cześć Wszystkim
    Przez hrupek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 09:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •