Może ktoś przy okazji sprawdzić jak to jest u niego a , może przerabiał temat nawiewow.

Mam dołożona pod kokpitem cała budę tzw mieszalnik nagrzewnice z innej e32 rok 1990 lub 91, bez auc.

Chodzi mi o to jak u was po włączeniu nawiewu zimne powietrze bez klimy, temp po obu stronach ustawiona taka sama , zachowują się klapki które dają powietrze na twarz.u mnie po włączeniu przycisku pierwszego od lewej na panelu (nadmuch szyba środek nogi) dla kierowcy i tak samo włączam ten przycisk dla pasażera, efekt taki

Klapka kierowcy otwiera się na Max mocno wieje

Klapka pasażera nie otwiera się na Max i wieje tak 60proc mocy co na kierowcy.

Drugie sprawa, wyłączam panel wyciągam kluczyk czy te obie powyższe klapki wam się zamykają. I przy tych samych warunkach klapki na nogi też wam się zamykają.

Dodam że mechanicznie wszystkie klapki są sprawne buda wyciągana na zewnątrz i robiona od podstaw rok temu. Tak samo silniki otwierają się od A do z w innych trybach niż te opisane powyżej.
Ogólnie jakby ktoś miał problem z silniczkami to ostatnie dni się się sporo dowiedziałem, nie działał mi w ogóle nawiew na tył już działa,nie były synchronizowane silniki.