Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Jakie opony zimowe polecacie

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niekoniecznie, czasami jest tak opona przez swoja budowe takie jaja sie dzieją, ogolnie im wezsza opona tym na sniegi i lodzie lepsza przyczepnosc czyli wiekszy nacisn na cm2, ale na przykladowo wodzie jak i suchym asfalcie trakcja bedzie gorsza, ale wiadomo ze na suchym zimą to i na letnich pojedziesz, dlamnie wazne jest abym opon byla przyczepna na siegu i o ile to mozliwe na lodzie a tu wezsza opona jest lepsza


  2. #12
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Tylko popatrz Krzywy jak procentowo się układa jazda śnieg/asflat . Myśle że w zimie jeździmy jakieś 70%-80 % po asfalcie mokrym i suchym a pozostałem 30%-20% po śniegu.
    Dlatego ja np polecam Vredesteiny które nie zużywają się tak szybko na asfalcie nawet gdy temperatura jest wyższa niż 7stopni
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Myśle że w zimie jeździmy jakieś 70%-80 % po asfalcie mokrym i suchym a pozostałem 30%-20% po śniegu.
    Słuszna uwaga! ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Ja od kilku lat jeżdżę w zimie na Nokianach... W tym roku kopiłem nowe i co? I pan gumiarz wrzucił mi po 60g ciężarków na każde koło... Sprawdziliśmy skąd są opony i się okazało, ze robią je w Indonezji... Nie dało się wyważyć kół... :(

  5. #15
    A udało Ci sie je zwrócić?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Nie :( Pies ich osrał... Na razie nic się nie dzieje, w sensie nie biją... Ale raczej będę omijał tę markę w przyszłości....

  7. #17
    Hmm no i wlaśnie tu jest ciekawe czy to wina marki opony czy firmy je sprzedającej. Może były źle przechowywane czy coś?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #18
    7ka
    Gość
    ja polecam opony nowe!! wiem ze nie sa tanie ale serio sie oplaca,sa nowe,nie wybite,proste,i jest mega elastycznosc..

    nie sa tanie..ale za komplet nowych opon dalem 260 euro z przysylka 215.65.16 firma to Falken i powiem wam ze to juz moja druga przygoda z ta firma i jestem bardzo zadowolony!!

    np.za 2x245/40/20=280 euro...ale to byla okazja ;)


    takze najlepiej troche poczekac,odlozyc i miec nowe laczki..

    po ostatnich moich przygodach... raz opony z 97 roku,potem 95rok..a pare dni temu 93 rok..poprostu mase oszustow!! -::

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Ale ja kupiłem nowe... Też jestem zdania, że nowe posłużą dłużej i przynajmniej teoretycznie są pewne. Na moim przykładzie widać, że to ostatnie nie zawsze się sprawdza... :(

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ja kupiłem w lecie aluski 16" z oponkami zimowymi (good-year eagle)od Naszego kolegi z forum i jestem zadowolony. Używane są ale niedużo zużyte, bez mikro pęknieć czy purchli. Felgi może są do odnowienia na wiosne, ale biorąc pod uwagę koszt całej transakcji to felgi były gratis!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •