Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: czy ktoś może już oglądał to e38?

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bawarczyk_7er Zobacz posta
    Witajcie,
    tak się złożyło,że byłem dzisiaj oglądnąć tą e38 i powiem szczere,że bardzo się rozczarowałem..NIE DAJCIE SIĘ NACIĄĆ!!!
    A oto kilka faktów z oględzin:

    - samochód rzeczywiście jak podaje sprzedawca,nie posiada rysek czy wgniotek ponieważ był lakierowany.Nie widział bym w tym nic złego,bo w sumie auto ma już swoje lata i drobna kosmetyka lakieru jest rzeczą normalną.Jednak robota wykonana w sposób bardzo amatorski..

    - sprzedawca przez tel deklarował,iż przebieg samochodu wynosi 250 tys.km i jest udokumentowany. Trudno w to uwierzyć, skoro w książce serwisowej widnieje ostatni wpis z 2009 roku z przebiegiem 237 tkm.

    - poza tym,samochód posiada wycieki z silnika,wypalony prawy ksenon oraz niekompletny spryskiwacz lewej lampy.

    Reasumując,samochód ładny lecz do przyzwoitości troszku mu brakuje..

    PRZESTRZEGAM PRZED NIEUCZCIWYM SPRZEDAWCĄ!
    Nie zrozum mnie zle ale co ty oczekiwales od w sumie starej babci za 15tys??
    Watpie czy wsrod wszystkich aut na forum znajdzie sie wiecej jak 5 z absolutnie suchym silnikiem - to w BMW normalne ze silniki sie "poca" a olej z ukladu wspomagania kierownicy pieknie konserwuje podwozia w wielu BMW...
    Palnik xenonowy albo spryskiwacz wysadzony przez mroz i wode w spryskiwaczach to jakis problem nie do przeskoczenia? Przeciez normalne jest to ze w starym aucie cos nie domaga/cos trzeba wymienic a to co wymieniles to raczej drobnica.
    Jasne i tu sie z Toba zgodze ze przebieg raczej watpliwy bo nie ma opcji zeby auto 5lat stalo prawie bez ruchu, ale z drugiej strony to staruszek o 5% wartosci nominalnej wiec przebieg 200 czy 400tkm nie ma wiekszego znaczenia.
    Nie obraz sie ale z takim nastawieniem nie masz wiekszych szans kupic 15to letniego auta

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    30
    BMW
    e38 728i 01'
    Skąd
    małopolska
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Nie zrozum mnie zle ale co ty oczekiwales od w sumie starej babci za 15tys??
    Watpie czy wsrod wszystkich aut na forum znajdzie sie wiecej jak 5 z absolutnie suchym silnikiem - to w BMW normalne ze silniki sie "poca" a olej z ukladu wspomagania kierownicy pieknie konserwuje podwozia w wielu BMW...
    Palnik xenonowy albo spryskiwacz wysadzony przez mroz i wode w spryskiwaczach to jakis problem nie do przeskoczenia? Przeciez normalne jest to ze w starym aucie cos nie domaga/cos trzeba wymienic a to co wymieniles to raczej drobnica.
    Jasne i tu sie z Toba zgodze ze przebieg raczej watpliwy bo nie ma opcji zeby auto 5lat stalo prawie bez ruchu, ale z drugiej strony to staruszek o 5% wartosci nominalnej wiec przebieg 200 czy 400tkm nie ma wiekszego znaczenia.
    Nie obraz sie ale z takim nastawieniem nie masz wiekszych szans kupic 15to letniego auta


    Oczywiście zgadzam się z Tobą,co do niezbywalnego faktu,iż samochód 14-15 letni być idealnym nie może,bo takie sprzedają tylko w salonie.
    Zdaję sobie również sprawę z tego,że kwota 14 tys.zł za e38 po lifcie w longu,nie jest kwotą wygórowaną.Ne mniej jednak uważam,że za opisywany egzemplarz adekwatną.Bardziej chodziło mi o ukazanie nieuczciwości sprzedającego,który w swoim opisie rozpływał się nad nienagannością samochodu..
    Ja musiałem przejechać 270 km,aby przekonać się na własnej skórze, o nieuczciwości i niesłowności tego człowieka.
    Mój post,formowałem również ku przestrodze inny kupujących,aby nie dali się naciąć,bo szkoda "dymać" kilkaset km na darmo..

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    Od handlarza nie kupisz w dobrym stanie i zgodne z opisem E38 ;-) Tyle w temacie. Takie autko odpada w przedbiegach...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    30
    BMW
    e38 728i 01'
    Skąd
    małopolska
    Cytat Zamieszczone przez dmisieekk Zobacz posta
    Od handlarza nie kupisz w dobrym stanie i zgodne z opisem E38 ;-) Tyle w temacie. Takie autko odpada w przedbiegach...
    W sumie nie ma,co generalizować..zapewne trafiają się również uczciwsi handlarze :) nie mnie jednak,coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że tych pierwszych jest coraz więcej.. :(

Podobne wątki

  1. [E32] E32 750iL POZNAŃ zna ktoś? Może ktoś oglądał?
    Przez GRABS w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 12:08
  2. [E38] Zna ktoś może, oglądał?
    Przez Patromierz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 10:14
  3. [E38] 750 ia - oglądał ktoś może to auto?
    Przez fIlek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 00:49
  4. Oglądał już ktoś to e 65?
    Przez Jarecki w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-2011, 19:38
  5. Może ktoś zna, może już ktos ogladał?
    Przez Jarecki w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 11:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •