Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Odświeżenie listw drzwiowych

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów

    Post Odświeżenie listw drzwiowych

    Witam

    Zastanawiam się nad odświeżaniem listew w swoim aucie. Podczas wymiany czujników parkowania zrobiłem taki zabieg w tylnim zderzaku. Z przodu koło tablicy rejestracyjnej mam dość ostre bym powiedział uszkodzenia i tutaj też bym się pobawił. Tylko teraz zrobię przód i tył, a boki nie będą do siebie pasowały. Wiem, można by było zakupić nowe, ale zawsze jest jakieś ale.... Tak, więc może podpowiedzielibyście mi jak zdemontować te listwy na drzwiach? Są na zaczepach czy wsuwane? Oklejać chrom taśmą? Nie chce shadow jak jest bardzo mi pasuje.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    156
    BMW
    e38
    Skąd
    zdolny śląsk
    listwy są przymocowane kołkami,najbezpieczniej byłoby wypchać je od środka, czyli musiałbyś rozebrać drzwi.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Mi chcieli ukrasc to nie dali rady ich zdjac.. w kilku miejscach wygieli jakas lycha ale z drzwi za cholere nie zeszly..

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    Mi chcieli ukrasc to nie dali rady ich zdjac.. w kilku miejscach wygieli jakas lycha ale z drzwi za cholere nie zeszly..
    Pewnie masz przyklejone, bo kolki juz dawno polamane hehe.Jak jest wszystko fabrycznie zalozone to sie latwo zdejmuje listwy.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Pewnie masz przyklejone, bo kolki juz dawno polamane hehe.Jak jest wszystko fabrycznie zalozone to sie latwo zdejmuje listwy.
    Być może ;) hehe.. Jak nie zlodzieje powyginaja listwe to straz miejska porysuje za parkowanie na chodniku i wez tu czlowieku zyj.. :l

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Czyli trzeba z tymi listwami na drzwiach uważać. Nie wiem czy warto porysować lub pogiąć blachę przez nie uwagę :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •