Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: [navi] Do więzienia za NAVI

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: Idziemy dalej

    Cytat Zamieszczone przez hasmi
    rozumiem dokument zakupu hmm chyba nie tak zeby wozic ze soba wszystkie papiery a moze opony pochodza z nielegalnego zrudelka (Bron boze do ciebie kolego nie mam zadnego si) Poprostu polskie prawo jest inne dzine niezyciowe i hmmmmmmmm
    Żaden NEWS! :P
    Nie od dziś wiadomo, że w polsce papier z pieczątką jest najważniejszy..

    Przerabiałem ostatnio przetarg na miejsce parkingowe... Zrobili sobie wydruk z własnego konta, na którym był wpływ mojego wadium, a "oni" i tak zarządali dowodu wpłaty z pieczątką :o

    Świry! :shoot:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #22
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Może zejdę z tematu ale miałem podobne problemy jak wydrukowałem z własnego konta dowód wpłaty za OC. Już mnie straszyli 3.000 zł grzywny :) ale na szczęście komendant musi znać przepisy.

    Co do legalności mapy > nie wiem auto kupiłem > mapy nie używam > jedynie co mam to opakowanie od orginalnej płyty :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #23
    A nie zastanowiło Was, że w tym artykule, ilekroć jest mowa o mapie, używane jest słowo "automapa"? Już kiedyś była przecież robiona wspólnie z "milicją" akcja producentów Automapy w poszukiwaniu nielegalnych kopii. Mi to wygląda na lekko sponsorowany artykuł. Ja bym się tym specjalnie nie przejmował. Równie dobrze w przypadku fabrycznych ekranów powinni sprawdzać, czy odbiornik TV jest sprawny i weryfikować dokonanie wpłat za abonament RTV. W ostateczności będzie okazja zorganizować spota w jakimś areszcie... ;)

  4. #24
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Sylwekk ale żeby chociaż wszystkich rzucili do tej samej celi :) Was na Rakowiecką a nas na Kleczkowską :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #25
    Będziemy grypsować.... ;D

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    114
    wydaje mi się że sprawdzac będą tylko przenośne nawigacje o ile wogóle będą sprawdzac... muzyki też nie można ściągac z internetu więc?
    M62 potrafi jeździc tak dobrze jak jego kierowca...

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Za niedługo to będą sprawdzać paragony z McDonalda przy wpieprzaniu ich żarcia w samochodzie bo a nóż widelec zrobiliśmy sobie sami hamburgera, pijemy podrobioną colę i naruszyliśmy ich patenty. Przy okazji sprawdzą ci navi, abonament na TV, oprogramowanie w komórce a i ciuchy zabiorą sprawdzić czy przypadkiem nie podróby. I tak golusienkiego bez auta puszczą cię w dalszą drogę. Złodzieje to przynajmniej slipki zostawiali a ci nie, bo podrobione mogą być. Rada ? Nosić slipy w Messerschmitty. hehehe

  8. #28
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ok jestem po kontroli drogówki.
    Muszę się pochwalić wszystkim , że nie dostałem mandatu ani pkt karnych mimo , że jechałem troszeczkę za szybko. Na szczęście drugi kierowca z bmw e30 (pozdrawiam www.bmwpasja.pl) był nieco mniej kulturalny do Pana władzy i takim to sposobem mnie pouczyli a kolegę skasowali na 300 zł.

    Ale zgodnie z informacją od drogówki > nawigacji nikt nie sprawdza we wrocławiu. Oni też to słyszeli ale to była podobna akcja jak z telefonami komórkowymi co sprawdzali nr IMEI telefonu za pomocą *#06# przez tydzien i to jeszcze marginalnie. Ktoś chciał temat rozgrzać a dziennikarze podłapali i pewnie z 5% kupiło orginalne mapy.
    Przede wszystkim na PDA jest tyle rodzaji map i systemów , że nie każdy ma certyfikat (tak jak windows).

    Czyli ogólnie temat trzeba olać
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    4
    Witam
    Panowie z racji ze zajmuje sie troszeczke navi ;-) to moge smialo powiedziec ze chodzi tu tylko i wyłacznie o nawigacje na kijach, przenosce typu tomtom, automapa itp itd. W szczegolnosci chodzi o AutoMapę, takze spokojnie co do fabrycznych navi. Szczęsliwosci w nowym roku. pozdrawiam

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Ok jestem po kontroli drogówki.
    Muszę się pochwalić wszystkim , że nie dostałem mandatu ani pkt karnych mimo , że jechałem troszeczkę za szybko. Na szczęście drugi kierowca z bmw e30 (pozdrawiam www.bmwpasja.pl) był nieco mniej kulturalny do Pana władzy i takim to sposobem mnie pouczyli a kolegę skasowali na 300 zł.

    Ale zgodnie z informacją od drogówki > nawigacji nikt nie sprawdza we wrocławiu. Oni też to słyszeli ale to była podobna akcja jak z telefonami komórkowymi co sprawdzali nr IMEI telefonu za pomocą *#06# przez tydzien i to jeszcze marginalnie. Ktoś chciał temat rozgrzać a dziennikarze podłapali i pewnie z 5% kupiło orginalne mapy.
    Przede wszystkim na PDA jest tyle rodzaji map i systemów , że nie każdy ma certyfikat (tak jak windows).

    Czyli ogólnie temat trzeba olać
    Dobrze że ci się udało wyjść bez mandatu a co do info o navi....spoko że to tylko jak myślało wielu "cuda na kiju"... ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •