Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: [navi] Do więzienia za NAVI

  1. #11
    Niby tych co mają przyczepiane navi do szyby łatwiej będzie wychwycić bo stanie franek z lornetką i będzie patrzył u kogo takie coś wisi. Ale przecież przy takiej nawigacji nie ma płyty więc nie wiem jak zweryfikują jej legalność :) W 7er będzie musiał włazić do bagażnika a taki bagażnik może się za nim zatrzasnąć :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja już wiem co zrobię

    Pokaże im pudełko od płyty jaka była orginalnie w aucie > takie auto kupiłem Prszoę Pana Milicjanta. A jak trzeba będzie to nawet przy kontroli wyłącze monitor a czytnik jak mi odkręcą to powiem , że nie odpale auta i nie będę miał systemu komputerowego :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Przecież to czysta psychologia..... Chcą ,żeby choć pare procent ludzi kupowało ori .....
    Za jakiś czas to się uspokoi każdy zapomni ...Jak było z kopiowaniem Windowsa ,muzyki P2P etc ..... ;)

  4. #14
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    ale jak oni beda mogli sprawdzic prz kontroli legalnosc mapy np:w tomtom-ie??w czasie kontroli beda przez szczekaczke podawac kod mapy i urzadzenia do centrali a potem centrala bedziesprawdzac czy taka mapa z takim ID jest przypisana do tego konkretnego tomtom-a???
    no czysty idiotyzm...bedzie jak z tymi antyradarami heheh ze moze byc w aucie ale nie wlaczone ;D :P ,albo jak probowali zatrzymywac za gadanie przez CB ze niby to jak korzystanie z telefonu w czasie jazdy co jest zabronione hehe...[shadow=red:c14e6d5f55]PARANOJA W POLSCE[/shadow:c14e6d5f55]!!!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    W jakim ja kraju mieszkam, że dzieją się takie rzeczy 8/ -::

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Myśle że Anatol ma racje....ale faktycznie piszą że będą karać za korzystanie z nie legalnych kopi ....więc powiem jak już by się ktoś doczepił że nie znam pochodzenia softu dlatego jej nie używam...(dokładnie tak jak z anty radarami .....można mieć w aucie ale zabronione jest używanie) druga sprawa to ich pomysł z odbieraniem navi i wysyłka do Policmenów znających się na temacie.....to ciekaw jestem jak wyjmą navi z 7er.... na poczekaniu.. :]

  7. #17
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Hmm > a ja zawsze będę mówił , że to fabryczna Nawigacja i nie wkłada się żadnych płyt a tam gdzie jest czytnik mam napisane DVD (odbiór DVD ale nie działa tuner) :) chyba , że zatrzyma mnie policjant Greeg lub ktoś z naszego forum :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Witajcie Alll

    Hmm tak sobie pomyslalem ze powiem wam moja metode !!

    kiedys klopoty mialem w DE nawet spore ze wzgledu na to ze plyta DVD byla jaka byla (wypalona z netu)

    Rozwiaznaie calkowity przepis

    1.uzywamy kompa do znalezienia wymazonego (99% pokrycia)
    2.mamy i wypalamy plyte
    3.sprawdzamy dziala (HURA !!!!!!!!!)
    4.szukamy kolegi co ma printer z mozliwosciami printowania cd
    5.bierzemy czteropak piwka sciagamy z(neta) grafike CD i Printujemy


    To caly przepis

    dotyczy p2.Musimy kupic taka plyte co po nagraniu nie bedzie wygladala jak wypalona tylko jak tloczona (sa takie)

    jesli chodzi o jakies tam certyfikaty kilka razy kupowalem mape w salonach BMW i nie widzialem czegos tam podobnego

    Polecam przepis MILEGO PRINTOWANIA
    LOS BANDITOS BMW TEAM

  9. #19
    To że płyta jest z nadrukiem nie świadczy o żadnej jej oryginalności. Jedynie może zrobić dobre wrażenie na policaju. Chodzi o to żeby mieć dowód zakupu, wtedy można dopiero jakoś tam stwierdzić jej oryginalność.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Idziemy dalej

    rozumiem dokument zakupu hmm chyba nie tak zeby wozic ze soba wszystkie papiery a moze opony pochodza z nielegalnego zrudelka (Bron boze do ciebie kolego nie mam zadnego si) Poprostu polskie prawo jest inne dzine niezyciowe i hmmmmmmmm
    LOS BANDITOS BMW TEAM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •