Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Drewniany uchwyt na napoje w kanapie

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie

    Post Drewniany uchwyt na napoje w kanapie

    Witam, czy oryginalnie w kazdej 750i jest drewniany uchwyt na tylnej kanapie? Ja takiego nie posiadam, a znalazlem zdjecia na ktorych jest cos takiego w drewnie.
    To co znalazlem : http://i982.photobucket.com/albums/a...9/DSC03131.jpg

    Moja kanapa:

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    7
    BMW
    E38 735iA
    Skąd
    POLSKA
    Nie w każdej kolego.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Jesli jest ten uchwyt w drewnie to jest to wyszczegolnione w Vinie? Co jeszcze wchodzi w sklad tego "dodatku"?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    7
    BMW
    E38 735iA
    Skąd
    POLSKA
    Nie wiem czy jest wyszczególnione czy nie, ale mój kumpel niedawno miał 750 i nie miał tego w drewnie, a ogólnie była dobrze wyposażona :) sprzedał ją tylko za 17 koła, a była w super stanie..

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał , nie w każdej są w drewnie .

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    OK, no nic trudno sie mowi.Dzieki za odpowiedz.
    Moze ktos cos wie jeszcze na ten temat?

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja mam u siebie .Więc jak sobie ktoś zamówił to ma.

  8. #8
    A przypadkiem to nie wchodziło w skład rozszerzonego pakietu drewnianego? W standardzie jest drewno na tunelu, desce, drzwiach i gałce biegów. Rozszerzony pakiet obejmował chyba rączki, obudowy lampek w podsufitce, drewno na słupkach B, paski na oparciach przednich foteli, właśnie uchwyt na napoje w kanapie i uchwyt do otwierania schowka w tylnim podłokietniku. Mogłem jeszcze coś pominąć, ale ja w 750 w vinie miałem wyszczególnione coś takiego jak Holzpaket i miałem te wszystkie dodatki w drewnie. Tak samo było też z Lichtpaketem, do którego wchodziły podświetlane klamki, dodatkowe oświetlenie podłogi i dodatkowe lampki w podsufitce. Jak coś pomieszałem to mnie poprawcie, ale na pewno takie pakiety były na liście wyposażenia dodatkowego.

    Inną kwestią jest, że znaczna część naszych aut jest po wszelkiej maści modyfikacjach, więc często można spotkać egzemplarze z niektórymi elementami z tych czy innych pakietów, bo na allegro można je kupić osobno.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar emilyo
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    153
    BMW
    e38 750i Shadowline
    Skąd
    Warszawa
    Jutro sprawdzę co jest u mnie, dopiero poznaję autko i nie mam pewności co tam siedzi. Jeśli będzie, to sprawdzę vin i resztę dodatków, czy z tego da się wyciągnąć ogólny wniosek trudno powiedzieć...tak, czy siak obaczym


    wysłane z mojego fona za pomocą Tapatalk 2

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez Jey Zobacz posta
    A przypadkiem to nie wchodziło w skład rozszerzonego pakietu drewnianego? W standardzie jest drewno na tunelu, desce, drzwiach i gałce biegów. Rozszerzony pakiet obejmował chyba rączki, obudowy lampek w podsufitce, drewno na słupkach B, paski na oparciach przednich foteli, właśnie uchwyt na napoje w kanapie i uchwyt do otwierania schowka w tylnim podłokietniku. Mogłem jeszcze coś pominąć, ale ja w 750 w vinie miałem wyszczególnione coś takiego jak Holzpaket i miałem te wszystkie dodatki w drewnie. Tak samo było też z Lichtpaketem, do którego wchodziły podświetlane klamki, dodatkowe oświetlenie podłogi i dodatkowe lampki w podsufitce. Jak coś pomieszałem to mnie poprawcie, ale na pewno takie pakiety były na liście wyposażenia dodatkowego.

    Inną kwestią jest, że znaczna część naszych aut jest po wszelkiej maści modyfikacjach, więc często można spotkać egzemplarze z niektórymi elementami z tych czy innych pakietów, bo na allegro można je kupić osobno.
    No ja mam wszystko w drewnie oprocz rączek na podsufitkach (sa obite beżową skora czy czyms tam) no i tego schowka na napoje.Na pewno nic nie bylo zmieniane, wszedzie sa daty prawie, ze jednakowe.Jesli chodzi o ten lichpakiet to mam wszystko co napisales procz podswietlanych klamek zewnetrznych i wewnetrznych.

Podobne wątki

  1. Drewniany spot
    Przez sylwekk w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-05-2009, 13:54
  2. [ wnetrze] Jak naprawic uchwyt na napoje
    Przez jarimir w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 15:03
  3. krótkie pytanie nagrzewa sie uchwyt na napoje
    Przez spinacz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 17:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •