Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
Patrząc na Twoje auta, czyli 740 6G i M3, to nie chce mi się wierzyć, że chcesz kupić angola na projekt tylko ze względu na tapicerkę !! Chyba, że ja czegoś nie paniemaju ... ??!!
Źle mnie zrozumiałeś :) Interesuje mnie przede wszystkim kolor lakieru, emkę mam właśnie w Imoli i marzy mi się E38 w tym samym. Poza tym mam dość manuala. Uznałem za problematyczny kolor boczków.

Wiem że Imola 1 i 2 się różnią ale jestem w stanie z tym żyć. Moja E38 jest już mocno wymęczona z zewnątrz, po stłuczce i cyrkach z ubezpieczycielem zacząłem auto traktować jak typowy wół roboczy. Mógłbym je doprowadzić do ładu ale moim zdaniem to gra nie warta świeczki. Stąd za ciekawszą opcję uważam zakup takowej 728i i przełożenie wszystkiego co ciekawe (typu zawias, TV, 16:9, DSP, DVBT i inne).

Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
Inur... Przecież po przełożeniu i zarejestrowaniu tego auta, powstanie kwota za którą z powodzeniem kupisz ładną, kontynentalną wersję a nie "kundla". Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Tylko nie w tym kolorze. Oto cały myk. Gdyby to auto było w jakimś innym kolorze to bym olał.