A choæby dla tego, ¿e to czcze gadanie w temacie w którym tak na prawdê nic nie mo¿emy zrobiæ, poza w³asnie klepaniem dziobami i pisaniem postów,które nic nie zmienia,
a ¶wiat polityki idzie swoja droga i na pewno nikt z polityków nie bêdzie zwraca³ uwagi na jakie¶ forumowe posty szarych obywateli co najwy¿ej mo¿e siê po¶miaæ.
Jak by to by³o takie proste to na ¶wiecie nie by³o by wojen, buntów,rozlewu krwi itd a jednak jako¶ jest inaczej.
Je¶li zatem Michale sadzisz, ¿e pisanie postów w tym temacie uleczy ¶wiat to gratuluje Ci fantazji
Je¶li przejawiasz Ty, czy inni forumowi pseudo politycy chêæ na poprawê ¶wiata i Polski, to ja serdecznie zapraszam do wstêpowania do partii i prawdziwa walkê o lepszy byt,
bo zapewniam ¿e pisanie postów na forum motoryzacyjnym o poprawie Polski jest droga donik±d.
A wywo³uje nie potrzebne ci¶nienia i spory.
Od dawna wiadomo ¿e kulturalni ludzie o polityce i religii nie rozmawiaj± bo to tematy ¿e tak powiem "prywatne" i ka¿dy ma inny pogl±d i inne podej¶cie i aby nie wywo³ywaæ niesnasek te tematy ¶wiadomie siê omija.
Jednak w PL jako ¿e tu ka¿dy najlepiej zna siê na polityce,sporcie, motoryzacji no i oczywi¶cie nie takie tematy ze szwagrem rozgryzali to w³asnie koñczy siê na k³apaniu dziobami a nie na dzia³aniu i ka¿dy ze szwagrem w pokoju po 0,7 jest najlepszym politykiem i co on by to nie zrobi³ - OK, zatem pokaz jeden z drugim i zrób!!! a nie pisz co ja bym to nie zrobi³.
Dlatego w³asnie uwa¿am ¿e tematy w których nie mamy nic do powiedzenia to tematy tzw "bicie piany" i nic to nie zmieni poza 20 stronami postów o niczym.
A w PL nadal bêdzie jak jest, bo wasze klepanie nic niestety nie da bo aby co¶ siê zmieni³o potrzebne s± dzia³ania a nie pisanie postów na forum
dziêkuje za uwagê






Odpowiedz z cytatem

