Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Co mogę zrobić dla POLSKI ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw

    Post Co mogę zrobić dla POLSKI ?

    Znalazłem coś takiego i przyłączam się. A Wy ?

    "Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jeśli jesteś Polakiem a nie tylko mówiącym po polsku - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?""

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Taaaa

    tylko co to da że 10 czy 200 razy ten spam pośle?

    sądzisz że jakiś polityk się tym przejmie?? i przesiaduje na naszym skromnym forum? Ja wątpię!

    I oczywiście zgadzam się z tym co tam napisane ale uważam że takie spamowanie nic nie zmieni


    Poza tym tematy polityczne,religijne itd nie powinny być wg mnie tu poruszane by nie wywoływać niepotrzebnych sporów i cisnień


    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Proponuje pójście do urn i wybierać z głową. Tak będzie lepszy efekt.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Proponuje pójście do urn i wybierać z głową. Tak będzie lepszy efekt.

    Niestety ludzie chorzy psychicznie, moherowe berety i.t.p. też mają prawo do głosowania, więc nie spodziewam się, że to zadziała :-(

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    Niestety ludzie chorzy psychicznie, moherowe berety i.t.p. też mają prawo do głosowania, więc nie spodziewam się, że to zadziała :-(
    Po tej wypowiedzi można przypuszczać że podobne zdanie można i o tobie powiedzieć. Napisz coś sensownego, przekonaj o swojej racji a nie obrażaj ludzi, którzy niejednokrotnie mają większą orientację polityczną niż sobie wyobrażasz.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Po tej wypowiedzi można przypuszczać że podobne zdanie można i o tobie powiedzieć. Napisz coś sensownego, przekonaj o swojej racji a nie obrażaj ludzi, którzy niejednokrotnie mają większą orientację polityczną niż sobie wyobrażasz.
    Czy uważasz, że powinna mieć prawo głosu Polonia, skoro ich głos zadecyduje o NASZYM, a nie o ich (skądinąd dostatnim) życiu ? A może głos mohera, któremu ojciec nakazał głosować na pewnego polityka uważasz za przemyślany ? A więźniowie, odsiadujący kary, którzy zagłosują na tego, który być może ogłosi amnestię, a co zrobi dla POLSKI, to już ich mało obchodzi...
    Dostatecznie sensowne ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz

    Post

    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    Czy uważasz, że powinna mieć prawo głosu Polonia, skoro ich głos zadecyduje o NASZYM, a nie o ich (skądinąd dostatnim) życiu ?
    Mieszkam poza Polską i nie chodzę na polskie wybory. Z prostego względu. Uważam, że Polonia nie powinna mieć prawa głosu. Nie dlatego, że ich to nie interesuje ale dlatego, że o sprawach Polski powinni decydować Polacy mieszkający na stałe w kraju.
    Moim skromnym zdaniem Polsce zawsze brakowało władców z prawdziwego zdarzenia. Tych, którzy zasłużyli się dla ojczyzny to byli królowie czy Marszałkowie, którzy sprawdzili się podczas wojen. Nie przypominam sobie wybitnego polskiego przywódcy, który odniósł sukces na polu gospodarczym.
    Nie pamiętam kto dokładnie to powiedział ale podobno "...my Polacy potrafimy się jednoczyć i pokazywać swoją wielkość tylko w obliczu wojny..." I chyba to jest całe sedno naszej kulejącej gospodarki. Jak mamy wolność to nie potrafimy z niej korzystać.

    I jeszcze jedno. Zastanawialiście się skąd się bierze bogactwo innych krajów?
    USA
    Wielka Brytania
    Francja
    Rosja
    Niemcy
    Japonia
    Hiszpania
    Izrael
    Szwajcaria (napisałem ten kraj nie dlatego, że panowało tam niewolnictwo ale dlatego, że wszyscy dobrze wiemy skąd tam teraz tyle pokładów złota i diamentów ulokowanych w ich bankach. Neutralna Szwajcaria była bardzo "nieneutralna" wobec Hitlera...)

    Wszystkie te państwa bez wyjątku opierały swoją politykę na niewolnictwie i kolonizacji. Chyba nie da się zbudować społecznego dobrobytu bez krzywdzenia innych.
    Ostatnio edytowane przez matraks ; 23-02-2014 o 01:26

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    Czy uważasz, że powinna mieć prawo głosu Polonia, skoro ich głos zadecyduje o NASZYM, a nie o ich (skądinąd dostatnim) życiu ? A może głos mohera, któremu ojciec nakazał głosować na pewnego polityka uważasz za przemyślany ? A więźniowie, odsiadujący kary, którzy zagłosują na tego, który być może ogłosi amnestię, a co zrobi dla POLSKI, to już ich mało obchodzi...
    Dostatecznie sensowne ?
    A dlaczego dać prawo głosu komuś kto uważa że wszyscy którzy myślą inaczej to idioci np. Polonia, ludzie starsi, religijni, więźniowie ( ci skazani za najcięższe przestępstwa są pozbawieni praw obywatelskich), też wymieniłeś młodszych dla których rodzic jest autorytetem), którzy nie powinni głosować bo głos oddają na kogoś innego niż "JA"
    Nie widzę powodu odbierania głosu tym ludziom, jedynie można zarzucić że kandydatami zaczynają się interesować w dniu wyborów.
    Skoro masz taką świadomość i jak uważasz mądrość obywatelską ( inni również). To teraz w duchu wymień swoich radnych, choć w połowie! Co ostatnio przegłosowano?
    Większość sięga szczytów władzy a przecież zaczynamy od swojego podwórka a nie od Kaczynskiego czy Tuska:-/

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar R.SŁOMIŃSKI
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    99
    BMW
    bmw e38 750i
    Skąd
    Poznań
    Dokładnie tak
    Korwin Mikke i wszystko jasne ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Proponuje pójście do urn i wybierać z głową. Tak będzie lepszy efekt.
    Tia chodziłem, głosowałem, no ale już nie ma na kogo... PO nawali podatków, PiS pozamyka ... Jak by nie było dobrze nie będzie...


    Hmm co do Korwina M hmm spoko gość sie wydaje, ale media nie pozwolą aby doszedł do władzy - to widać słychac i czuć :)

Podobne wątki

  1. Nie mogę zamknąć bagażnika
    Przez KAMILOS w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:18
  2. [elektryka] Nie mogę znależć bezpiecznika od zapalniczki :-(
    Przez Prosiak w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 09:56
  3. [E32] Za ile mogę sprzedać 750 e32?
    Przez prezE32s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 10:26
  4. Nie mogę zatankować LPG.
    Przez Marcin-e32 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 11:57
  5. Nie mogę jeździć z klimą
    Przez olejus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •