Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116

Wątek: Co mogę zrobić dla POLSKI ?

  1. #111
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit

    sranie w banie
    ​czyli kończę te pierdułki
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  2. #112
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez BsijZabsij Zobacz posta
    Bo Państwo musi z czegoś funkcjonować.
    Państwo w ogóle nie musi istnieć. Polecam poczytać Rothbarda.

  3. #113
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez BsijZabsij Zobacz posta
    Na ZUS mnie stać, tylko nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto - już lepszy pożytek bym miał podpalając te pieniądze bo przynajmniej bym ręce ogrzał. Zraziłem się do ZUS-u całkowicie kiedy nie miał mi kto głupich szwów zdjąć w 5ciu szpitalach w KRK po kolei odsyłając mnie z jednego do drugiego a bo to a bo tamto i w końcu poszedłem do weterynarza :] Mam płacić 1000 zł miesięcznie za taką obsługę i 800 zł emerytury o ile dożyję i nie podniosą wieku emerytalnego do 100 lat ? nie, dzięki.

    Po co i kogo się czepiam dobrze wiesz, tylko po prostu nie możesz już zmienić frontu w tej dyskusji. Ja mówię od początku o tym samym.

    Na jakiej podstawie uważasz, że nie jestem w porządku ?

    Co do mojej fachowości nie Tobie ją oceniać jak nawet nie masz zielonego pojęcia o tym co jak i gdzie robię. W każdym razie nie miałem ani jednego niezadowolonego klienta w całej swojej karierze i na poprawki też nikt mnie nie wzywał.

    A Ty po prostu pozujesz na poprawnego politycznie życiowego belfra, a sam na milion procent nie jesteś do końca uczciwy wobec skarbu Państwa :]

    Kończmy tą dyskusję, bo w żadnym wypadku się nie dogadamy.
    hmm radzę poczytać nowe plany zus na 2014 tutaj!! to już przechodzi ludzkie pojecie

    http://zus.pox.pl/zus/auto-sluzbowe-...a-dlugosci.htm

  4. #114
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez siudema Zobacz posta
    Ktoś Ci furtkę zamyka ? jedź sprawdź ,a później pogadamy ,ja byłem miałem firmę 8-12 pracowników ,i coś na ten temat wiem ,a takie biadolenie że w Polsce jest źle ,że nie ma pracy ,że za mało płacą ,typowo Polskie zachowanie .
    Co do twojego pomysłu o cenach minimalnych ,to około 20-25 lat temu ściągnięto kaganiec prywaciarzom ,mówię tu o katalogach i cennikach robót ,a Ty chcesz do tego wrócić ?
    Inwestycje w sprzęt , oczywiście ,palcem niczego nie wydłubiesz ,ale to nie sprzęt wykonuje robotę ,tylko wiedza w temacie i doświadczenie
    tak jak piszesz kolego, kozak jest ten co potrafi utrzymać rentowność firmy a mega kozak ten co ją rozwija z roku na rok :) pitolenie, że jest mi źle i niedobrze do niczego nie prowadzi no może do wniosków, że coś robimy źle. Imałem się różnych zajęć i wiele z nich mi nie nie wyszło, ale wyciągałem wnioski, uczyłem się na błędach i teraz jestem zadowolony. Nigdy nie obarczałem winą naszego państwa, po prostu pogodziłem się z rzeczywistością na samym początku. Nie zdajecie sobie sprawy jakie potencjalne możliwości drzemią w naszym kraju.

  5. #115
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez S1 POLAK Zobacz posta
    hmm radzę poczytać nowe plany zus na 2014 tutaj!! to już przechodzi ludzkie pojecie

    http://zus.pox.pl/zus/auto-sluzbowe-...a-dlugosci.htm
    Oni już sobie ustalili, jakie auta będą chcieli kupić za dwa, trzy lata na przetargu za grosze.
    A na mnie naskoczył US za to, że pojechałem autem osobowym do DE podpisać kontrakt (czego wymagało ministerstwo ode mnie co pół roku) i nie przywiozłem żadnego towaru, czyli był to wg nich nieuzasadniony koszt.
    Następnym razem użyłem do tego celu busa, co kosztowało dwa razy drożej i przywiozłem towar o wartości 100 EUR (bo nie musiałem mieć już ważnego kontraktu na tą wartość), żeby uzasadnić odpisanie kosztów.

  6. #116
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    31
    BMW
    e-36
    Skąd
    Warszawa
    Proponuje iść na film Powstanie Warszawskie i zobaczyć, co się stało z prawdziwymi polskimi patriotami, jak do tego dołączyć niewolę, nieudane powstania, likwidacja polskiej inteligencji, to mamy to co mamy w naszym kraju.

Podobne wątki

  1. Nie mogę zamknąć bagażnika
    Przez KAMILOS w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:18
  2. [elektryka] Nie mogę znależć bezpiecznika od zapalniczki :-(
    Przez Prosiak w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 09:56
  3. [E32] Za ile mogę sprzedać 750 e32?
    Przez prezE32s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 10:26
  4. Nie mogę zatankować LPG.
    Przez Marcin-e32 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 11:57
  5. Nie mogę jeździć z klimą
    Przez olejus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •