Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Co mogę zrobić dla POLSKI ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw

    Post Co mogę zrobić dla POLSKI ?

    Znalazłem coś takiego i przyłączam się. A Wy ?

    "Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jeśli jesteś Polakiem a nie tylko mówiącym po polsku - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?""

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Taaaa

    tylko co to da że 10 czy 200 razy ten spam pośle?

    sądzisz że jakiś polityk się tym przejmie?? i przesiaduje na naszym skromnym forum? Ja wątpię!

    I oczywiście zgadzam się z tym co tam napisane ale uważam że takie spamowanie nic nie zmieni


    Poza tym tematy polityczne,religijne itd nie powinny być wg mnie tu poruszane by nie wywoływać niepotrzebnych sporów i cisnień


    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Proponuje pójście do urn i wybierać z głową. Tak będzie lepszy efekt.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Klasa polityczna zacznie oferować silny pieniądz, niskie podatki, proste regulacje i budżety bez deficytu dopiero wtedy, gdy będzie wiedzieć, że to jedyny sposób, aby pomimo organizowanych co jakiś czas wyborów pozostać klasą polityczną.

    Obecnie mamy ministra finansów, który otwarcie deklaruje, że zamierza rozbuchać inflację, oraz przywódcę największej partii opozycyjnej, który ogłosił program wypompowania z sektora prywatnego wielokrotności rocznego budżetu kraju.

    Oni nie mówią tak dlatego, że są analfabetami ekonomicznymi zarażonymi keynesizmem, tylko dlatego, że dzięki temu pozostają klasą polityczną.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Proponuje pójście do urn i wybierać z głową. Tak będzie lepszy efekt.

    Niestety ludzie chorzy psychicznie, moherowe berety i.t.p. też mają prawo do głosowania, więc nie spodziewam się, że to zadziała :-(

  6. #6
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,387
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Co za różnica na kogo zagłosujemy ?? Politycy w PL zamiast wspólnie dbać o interesy państwa wola się tłuc między sobą i wytykać sobie wzajemnie błędy i potknięcia. Los obywatela jest dla nich ważny tylko podczas kampanii wyborczej, później jest już tylko czerpanie z koryta i między partyjnej walki ciąg dalszy.

    W ciągu ostatnich lat rządzili już chyba wszyscy ze sceny politycznej, i co było przez jakiś okres ewidentne "eldorado" w PL, nie przypominam sobie. Żyjemy w takim a nie innym kraju i szybko się to nie zmieni.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    Niestety ludzie chorzy psychicznie, moherowe berety i.t.p. też mają prawo do głosowania, więc nie spodziewam się, że to zadziała :-(
    Po tej wypowiedzi można przypuszczać że podobne zdanie można i o tobie powiedzieć. Napisz coś sensownego, przekonaj o swojej racji a nie obrażaj ludzi, którzy niejednokrotnie mają większą orientację polityczną niż sobie wyobrażasz.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Możemy sobie wysyłać pisać mówić co chcemy i tak to nic nie da politycy kradną i zabijają na naszych oczach i co? I nic heh. Szkoda że ten Brunon nie wyje...ł ich w h...j jasny może w końcu by się czegoś bali w tym kraju. Pytasz co mogę zrobić dla Polski nic jak by wybuchła wojna to jako pierwszy bym uciekł z dziećmi i kobietami wrzyciu bym nie walczył za ten chory kraj (nikogo nie obrażając)tyle z mojej strony a i zgadzam się z ADASIO nie powinny być tutaj poruszane sprawy polityczne dość ich jest w radiu i TV.

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Co za różnica na kogo zagłosujemy ?? Politycy w PL zamiast wspólnie dbać o interesy państwa wola się tłuc między sobą i wytykać sobie wzajemnie błędy i potknięcia. Los obywatela jest dla nich ważny tylko podczas kampanii wyborczej, później jest już tylko czerpanie z koryta i między partyjnej walki ciąg dalszy.

    W ciągu ostatnich lat rządzili już chyba wszyscy ze sceny politycznej

    W pełni się z tym zgadzam , wszyscy politycy już mieli szanse cos dobrego dla nas zrobić i nic nie zrobili. Wpędzili ludzie w biedę, teraz to tylko mogą wy..... lać.



    Niestety w Polsce nie ma na kogo głosować

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Koledzy nie narzekajcie że u nas taka bida z nędzą.....jeździcie SIUDEMAMI (niektórzy nawet całkiem sporo wartymi) dla niektórych z Nas to są samochody do weekendowej jazdy czyli któryś samochód w rodzinie w większości kupujecie ori części to chyba nie jest aż tak źle. Nie chcę wchodzić w politykę i udowadniać komuś że pis to masakra a sld to komuchy itd. itp....

    Z przykrością trzeba stwierdzić że narzekanie w każdej sytuacji to nasza polska przywara i tu niestety się potwierdza......

    Przytoczę tu skecz jednego z naszych satyryków Drozdy " Amerykanina zdradziła żona, firma mu zbankrutowała a dom się spalił i znajomy go pyta co słychać a on odpowiada "all right" a Polak podjeżdża nową Ską obwieszony złotem i złotym zegarkiem w środku siedzi bląd lachon i znajomy go pyta co słychać a ten odpowiada "o słabo jest, zle się dzieje".....

    Także koledzy starajmy się myśleć pozytywnie
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

Podobne wątki

  1. Nie mogę zamknąć bagażnika
    Przez KAMILOS w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:18
  2. [elektryka] Nie mogę znależć bezpiecznika od zapalniczki :-(
    Przez Prosiak w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 09:56
  3. [E32] Za ile mogę sprzedać 750 e32?
    Przez prezE32s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 10:26
  4. Nie mogę zatankować LPG.
    Przez Marcin-e32 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 11:57
  5. Nie mogę jeździć z klimą
    Przez olejus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •