Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: wypadek

  1. #1
    własnie wrocilem z trasy - wrocław jelenia goa karpacz na lecie pokonalem spokojnie pomimo sniegów sporych ..

    autko dało ade ja tez ..

    Niestety bedac pieszo zostałem potracony przez pijanych kierowców VW transporter 4 generacji , 4 zeba obite 5 guzów na głowie plecy pocharatane łokcie spuchniete kolana tez..

    Ogółem masarka cud ze żyje , lekarze z erki powiedzieli ze to nie możliwe ze nie mam nawet nic złamane .

    Wiec chwilowo oganiczam jazde autem bo nie jestem w stanie
    pozdrawiam i uważajcie nie tylko w autach !
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Trzymaj się Trolu i ten do wesela się zagoi ;)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    KUR.... ja wczoraj na letnich pojezdzilem i kosmos pod gorke wyjechac nie moglem musze zamienic i to pilnie oponki bo to sie nie da jezdzic a takich palantow z tego vw to powini od razu strzelac na miejscu i w zaspe :x
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    najgorsze jest to ze zbiegli ..

    Ale w piatek mam odebac notatke z komendy od sierżanta .. plus taki ze mialemobawy czy auto nie ma lewych blach lub nie kadzione lub nie z niemiec i w ogole nie zaejestowane..

    ale glina powiedzial ze auto zarejestrowane itd itp nawet kluczyki zostawili itd

    znajda ich .. beda ostre procesy ja nie odpuszcze , pijany kierowca + ucieczka ..

    Lezalem nie przytomny ani nic nawet nie podeszli sprawdzic czy mi coś ..

    YHH .. nie polecam - tego posta pisze jakies dobre 30 min
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    A ich złapali czy szukają ??

  6. #6
    nie chcieli mi podac dzisiaj informacji takich ..

    Dostalem informacje , ze w piatek dostane notatke .. I kwestia bedzie zaplacenie mandatu w ciagu 7dmiu dni lub jak nie zaplaca to sad gocki .. Nie mialem siły zadawac i prostowac gliniaza ze jaki KUR** mandat za spowodowanie zagozenia zycia ..

    Wiec w piatek sie ustawie tam z nimi na dokladna wymiane informacji .
    Jedynym mankamentem jest to ze to moje obce miasto w jeleniej g. kazdy kazdego zna boje sie ze sprawa bedzie chciala ucichnac ale ja do tego nie pozwole .

    zeszta policja zobila lekka afee z tego byly lekkie poszukiwania karetki itd
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    No to masz farta ,że żyjesz wodzu dziękuj ,za gumowe kości .. a tych skur^&%$ można wystrzelać ...

  8. #8
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    własnie wrocilem z trasy - wrocław jelenia goa karpacz na lecie pokonalem spokojnie pomimo sniegów sporych ..

    autko dało ade ja tez ..

    Niestety bedac pieszo zostałem potracony przez pijanych kierowców VW transporter 4 generacji , 4 zeba obite 5 guzów na głowie plecy pocharatane łokcie spuchniete kolana tez..

    Ogółem masarka cud ze żyje , lekarze z erki powiedzieli ze to nie możliwe ze nie mam nawet nic złamane .

    Wiec chwilowo oganiczam jazde autem bo nie jestem w stanie
    pozdrawiam i uważajcie nie tylko w autach !

    pogubilem sie...

    to ciebie potracili jak szedles na piechote w Jeleniej G ??

    i dojechales w takim stanie do Wrocka?

    cos czuje ze niedlugo kolejny spot ci przepadnie...

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Trolu o zesz ty...no pelna wiochaw tej JG..
    szczescie zes mniej wiecej caly....jakbys potrzebowal jakiejs pomocy tu we Wrocku to dawaj znak na PW lub szwedu mamoj numer kom..pozdrufki i trzym sie tam cieplo
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Trolu - ciesz się żeś cały i bez trwałych urazów.
    Co do mandatu, to jest procedura policji, za spowodowanie wypadku, a prócz tego za jazde po pijoku i ucieczkę z miejsca zdarzenia i tak sprawa.

    ty natomiast możesz z powództwa prywatnego wnieść oskarżenie o spowodowanie zagrożenia życia i zdrowia i td.

    A co do takich wyczynowców, to Polska to taki kraj, gdzie kryminaliści są chronieni, a zwykli ludzie nie tylko podwójnie, ale poczwórnie są kopani w dupe !!!
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •