Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [e38] Witam po raz drugi :)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    [e38] Witam po raz drugi :)

    Witam serdecznie!! Jestem na forum juz od jakiegoś czasu, przez wielu postrzegany jako niepoprawny marzyciel, chyba z racji młodego wieku :) A jednak...

    Czas najwyższy przedstawić mojego smoka :D


    Co niektórzy znają już zapewne to auto ze zlotow bo nadal "wisi" w opisie Wiesława ;)

    Przypomnę tylko pokrótce :) (Wiesławie popraw mnie w razie czego ;P)


    Przebieg - 206 000 i chyba raczej tyle ma :)

    735i ; '97 (lipiec) ; Tiptronic
    M-Pakiet
    Komfortsitze
    Szyby/lusterka fotochromowe (chyba atermiczne)
    Zielona + wnętrze banan + czarna podsufitka
    Navi+TV, telefon, 6cd
    Szklany szyberdach
    Zawieszenie M-pakiet, brak Nivo
    6 poduszek (przód, przednie słupki, drzwi)
    Czujniki parkowania
    Czujniki deszczu
    +kupa innych bajerów, m.in. podgrzewana, samościemniająca szyba przednia itp... ogólnie jakieś 60-80% "full wypasu" ;)


    do tego nie składające się prawe lusterko, niepompujący się fotel kierowcy, łyse opony, zupełnie padnięty akumulator 61Ah, ulamany stabilizatorek prawego xenonka, słabo spasowane lewe tylne drzwi (samochód jedzie prościutko ale napewno miał lekkie "puk" z lewej)



    Pojeździłem nia już trochę więc trochę się rozpiszę :) Nie ma się co łudzić - to nie żadna perełka:


    Kłopociki to:

    pocenie się spod pokrywy zaworów

    nierowna praca na bardzo niskich obrotach (skład spalin wykazał bodaj współczynnik
    lambda ponad 300, przy delikatnie wyzszych obrotach spadał już poniżej 100)

    osłona silnika od spodu zawalona jakąś brązową cieczą (?)

    prawy xenon czasem gaśnie (jak wyłączę i włączę światla to dziala zpowrotem 8/ )

    TV szumi, CD nieraz bardzo wolno odczytuje plytki zarowno kopiowane jak i oryg.




    Wielu z was widzialo i być może wie o tym aucie sporo więcej niż ja. Jeżeli jest cos co powinienem wiedzieć o tej beem i jej historii a nie chcecie się narażać to będę wdzięczny za PW!! ;)


    Chodzi o to że jej przeszlość nie jest do końca jasna a BOSS który zajmowal się jej "handlem" do wielu rzeczy zwyczajnie się nie przyznał. Jak chocby że miała zmienione lewe tylne drzwi, a PODEJRZEWAM (nie chcę nikogo obrażać, jeżeli się mylę to przepraszam!!) że na tym się nie skończyło, bo i drzwi kierowcy zamykają się minimalnie ciężej niż pasażera, próg sprawia wrażenie lakierowanego, prawe nadkole wygląda trochę dziwnie w miejscu łączenia ze słupkiem, odstęp klapy bagażnika od krawędzi karoserii (nie wiem jak to ująć) rózni się nieznacznie z prawej i lewej strony, a maska rzekomo ze wzgledów estetycznych (jakies odpryski na masce) była pomalowana w calkiem nietrafionym odcieniu (bardziej podchodzzącym pod niebieski) - zacieniowane też krawędzie blotnikow bezpośrednio przylegających do maski.

    I ostatnia rzecz najgorzej wyglądająca to spasowanie deski z drzwiami. Po prawej i lewej stronie rózni się całkowiecie - z prawej jest spory odstep ale zakładam że tak mialo być 8/ za to już od kierowcy drzwi jakby "wchodzą" ok 1cm do przodu. Widziałem już taki efekt w paru 7er na allegro. Spotkaliście się z tym kiedyś?


    Niewątpliwie autko będzie wymagalo wkladu finansowego. Mam nadzieję że niedługo wyjdzie na prostą :)




    Mimo wszystko za każdym razem kiedy spojrzę na swoją bunię poprawia mi się nastrój :D Czego życzę wszystkim uzytkownikom tego szlachetnego modelu :]



    Na koniec parę fotek :


















    Pozdrawiam serdecznie!!!

    Michał

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    PS.Planuje dorzucić jej na wiosne jakieś 19" na dystansach i z parapetem ;)

  3. #3
    7ka
    Gość
    witam,ciekawa wersja

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Przednie gumki do wymiany ale ogolnie na fotach zle niewyglada.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Witeczka :)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Witka :D

  7. #7
    Witak ladne drewno ;)

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Cześć :)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Witamy po raz drugi
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    dzięki... dzieki... :) Jeżeli chodzi o wyposażenie to rzeczywiście jest całkiem nieźle, dodajac do tego przyzwoity stan techniczny mamy powód mojego wyboru :)

    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Witak ladne drewno ;)
    Mnie sie akurat tak średnio podoba, chętnie zmieniłbym na jakieś ciemne :]



    Przypominam że dzisiaj na "dwójce" o 21:00 nasza bawarka wystepuje w filmie!! :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •