Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: SKACZĄCE OBROTY O 200/300rpm NA TRZECIM/CZWARTYM BIEGU! PROSZĘ O POMOC!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Nie no tez będę regenerował na pewno, tylko zastanawiało mnie bo napisałeś "będę miał wymieniony" :)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar MiSiEk MoTo
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    30
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Reda, Trójmiasto
    ok. napisałem tak bo przysyłają ci zregenerowany swój a ty twój im oddajesz w zamian ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Aha, aha :)

    A jaki koszt samej regeneracji wynosi?

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar MiSiEk MoTo
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    30
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Reda, Trójmiasto
    około 1000zł dokładnie nie powiem czy 900 czy 1100 :P Jak będę już po robocie to napiszę ci szczegóły.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez MiSiEk MoTo Zobacz posta
    około 1000zł dokładnie nie powiem czy 900 czy 1100 :P Jak będę już po robocie to napiszę ci szczegóły.
    Co jest bardzo ważne zadbaj żeby olej po wymianie w skrzynii był identyczny jak ten , który miałeś teraz . Albo bedziesz miał te same problemy co ja miałem po wymianie , czyli olej przy wyższej temperaturze miał zbyt mała gęstość , skrzynia dostawała szału i wyrzucała w tryb awaryjny.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL
    Riki to jaki miales ten "nieprawidlowy" olej w skrzyni" ?

  7. #17
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @ Arman i Misiek


    wasz problem to na 100 % konwerter.

    Zastanowcie sie dobrze nad regeneracja - co tydzien trafiaja mi sie klienci ktorzy niesa zadowoleni z pracy takich konwerterow.

    Z gwarancja takze sa najczesciej problemy.

    Jezeli zabieracie sie za konwerter to zrobcie takze od razu rewizje mechatronika z separatorem, tloczkami i adapterem.

    U mnie nowy konwerter ZFa to koszt ok. 2000 zl.

    W pakiecie z misa, olejem, separatorem, tloczkami itd. daje dodatkowy bonus.


    @RIKI


    niewiem z czym byly zwiazane Twoje problemy ale ogolnie nikt niema problemow z RAVENOLEM 6HP zalewanym do skrzyn 6HP, nawet przy statycznej wymianie oleju gdy swiezy jest mieszany ze starym.


    Akurat Sebastian / Gizmo mial takze robiony pelen program : konwerter, mechatronic z RAVENOLEM i jest cacy.


    Posiadam takze oryginal ZFa, LifeGuard Fluid 6 w ori litrowych opakowaniach.


    Dla zainteresowanych - tel. 690 215 855.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    @ Arman i Misiek


    wasz problem to na 100 % konwerter.

    Zastanowcie sie dobrze nad regeneracja - co tydzien trafiaja mi sie klienci ktorzy niesa zadowoleni z pracy takich konwerterow.

    Z gwarancja takze sa najczesciej problemy.

    Jezeli zabieracie sie za konwerter to zrobcie takze od razu rewizje mechatronika z separatorem, tloczkami i adapterem.

    U mnie nowy konwerter ZFa to koszt ok. 2000 zl.

    W pakiecie z misa, olejem, separatorem, tloczkami itd. daje dodatkowy bonus.


    @RIKI


    niewiem z czym byly zwiazane Twoje problemy ale ogolnie nikt niema problemow z RAVENOLEM 6HP zalewanym do skrzyn 6HP, nawet przy statycznej wymianie oleju gdy swiezy jest mieszany ze starym.


    Akurat Sebastian / Gizmo mial takze robiony pelen program : konwerter, mechatronic z RAVENOLEM i jest cacy.


    Posiadam takze oryginal ZFa, LifeGuard Fluid 6 w ori litrowych opakowaniach.


    Dla zainteresowanych - tel. 690 215 855.
    Zapomniałeś dopisać żeby zrobić rewizje mechatronica u kogoś kto sie na tym zna....bo jak sie ktos nie zna to sie pozniej wiecej wsadzi kasy w poprawianie i wymienianie czesci niz to powinno.

    Gizmo07 : olej miałem od Sebka Ravenol jakiś tam. Przez 50k km wszystko było bez problemu , szkoda ,że tylko na tyle się ten olej nadaje , bo później jakby stracił właściwości i nadawał sie do wymiany

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    [QUOTE=Riki;420031]Zapomniałeś dopisać żeby zrobić rewizje mechatronica u kogoś kto sie na tym zna....bo jak sie ktos nie zna to sie pozniej wiecej wsadzi kasy w poprawianie i wymienianie czesci niz to powinno.

    Gizmo07 : olej miałem od Sebka Ravenol jakiś tam. Przez 50k km wszystko było bez problemu , szkoda ,że tylko na tyle się ten olej nadaje , bo później jakby stracił właściwości i nadawał sie do wymiany więc jak coś to tylko oryginalny Zfa , chyba ,że kogoś kręci wymiana co 50 tys km

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL
    Riki tez robilem w tym warsztacie w Pieńsku, rozmawialem z mechaniorami, zagadywalem, podpytywałem i widziałem, ze na temat skrzyń mają pojęcie, co więcej zajmują się głównie skrzyniami, a nie wszystkim po trochu. Inna kwestia jest, z rozkreceniem mechatronika filozofii nie ma, kazdy we wlasnym zakresie praktycznie moze to zrobic, wymagane minimum sprytu i obeznania z mechanika.

Podobne wątki

  1. Skaczące obroty w Corolli
    Przez euro_tuned w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-12-2013, 06:59
  2. Jak podniesc obroty silnika na biegu jalowym ?
    Przez technics w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-08-2011, 21:57
  3. [silnik] Skaczące obroty m30b35 e32.
    Przez marek-ogi w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-06-2011, 08:43
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 22:06
  5. [mechanika] Obroty biegu jałowego? 730 94r.
    Przez zuku2911 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •