Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: tłumik od PROEX w e65

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    czesc, proex hmm w porównaniu do mgmotorsport to tak jakbyś kupił chinskie felgi a kolega ma oryginalne aso, gwarantuje ci ze jak dobrze bambosza zapodasz to proex sie rozpadnie jak petarda, mg to dobra robota i super wykonanie, sam mam wydech mg i wkładam maxymalnie w niego nic sie nie psuje a miny ludzi przechodniów bezcenne. proex nigdy nie da ci tego efektu a tym bardziej do e65 gdzie to jest ostatnie auto do ktorego wogle zastosowałbym cos tego typu.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    NEVER NEVER! PROEX to rzemiosło!!!!!!!!!!!!! Koleś który spawa ogrodzenia. Dałem się naciągnąć na tłumik dedykowany do e39. Miał być taki jak w M5. A dostałem taki syf że ja pierdziu!.

    Lepiej puść samemu rury z kwasówki kupić i dogadać się z dobrym spawaczem na takie rzeczy! NIE POLECAM!!!!!!

    Sam tłumik to kupcza taniocha pomalowana na czarno sprayem do tłumików. NIE PATRZ NAWET W TAMTĄ STRONĘ!!!!!!!

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    na forum 5er wylądował na czarnej liście

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Ja polecam "Sporttig" zobacz nie jego facebook. Koleś wie co robi. Nie wiem ile by wziął za tłumik do e65, ale jakbym chciał customowy wydech, udał bym się tylko tam.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    93
    BMW
    e38,e36
    Skąd
    Lublin

    Post

    proex to shit, obglucony migomatem kawalek blachy - jedyne do czego sie nadaje to zlom.

    Ja stosuje takie tlumiki do wszystkiego co ma kola.

    100% stali nierdzewnej, zajebisty material wygluszajacy ktory nigdny sie nie wypierdzi. I przedewszystkim cichosc.

    Tak wygladaja tlumiki, tutaj np. e39


    a tutaj e36




    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Ja polecam "Sporttig" zobacz nie jego facebook. Koleś wie co robi. Nie wiem ile by wziął za tłumik do e65, ale jakbym chciał customowy wydech, udał bym się tylko tam.
    sporttig to spoko firma, tak samo eltec, mg motorsport, kwas met etc. wszystko kwestia budzetu.

    z nie polecanych dolaczylbym jeszcze rm motors - poprostu rdzewieja.
    Ostatnio edytowane przez corey ; 13-02-2014 o 14:33

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Hehe eltec'a to mam prawie za płotem. Robią fajne rzeczy, ale moim zdaniem przeginaja z cenami... za dp 3" do audi tt chcieli chyba 2 tys. zł. Bez żadnych katalizatorów i tłumików. A kto robił te, które wrzuciles foto?

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    93
    BMW
    e38,e36
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Hehe eltec'a to mam prawie za płotem. Robią fajne rzeczy, ale moim zdaniem przeginaja z cenami... za dp 3" do audi tt chcieli chyba 2 tys. zł. Bez żadnych katalizatorów i tłumików. A kto robił te, które wrzuciles foto?


    tak jak napisalem - kwestia budzetu a eltec to chyba najdrozsza firma w pl.

    Te ze zdjec to efekt lokalnej kooperacji, gosciu zglosil sie kiedys do mnie czy mu nie pospawam gotowego tlumika ktory sam zrobil. Jak przywiozl to do mnie to bylem mocno zaskoczony jakoscia. Kolega pracuje w fabryce helikopterow i tutaj sie mozna doszukiwac tajemnicy pieknych dennic i cichosci dzieki materialowi wygluszajacemu.

    BTW. e65 to chyba nie najtansze w zakupie ani w utrzymaniu auto, zeby nie bylo to nie zagladam nikomu do portfela ale zydzenie 200zl(bo taka bedzie roznica) na dobry tlumik do takiego auta to juz troche przesada.
    Ostatnio edytowane przez corey ; 13-02-2014 o 15:49

Podobne wątki

  1. Tłumik e32
    Przez 100szczesny w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2013, 19:15
  2. M60B30 - tłumik środkowy ?
    Przez Kuna w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-07-2012, 16:19
  3. Wydech/tłumik
    Przez kyky7er w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •