Mam 728 z 99 roku z DSC więć teoria o "małych silnikach" czy też dieslach w odniesieniu do tego rocznika jest chyba niewłaściwa.
Sadzę ze jak się płaciło sianko w salonie to DSC było w lifcie w każdej jednej wersji silnikowej, a jak sianka brakło to były systemy standardowe czyli ASC i ASC+T