Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: lokaty bankowe

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    lokaty bankowe

    jak w temacie. orientujecie sie moze o co w tym wszystkim chodzi? nie rozgladalem sie za tym ale cos mi sie nie chce wierzyc ze wplacam jakas kwote a po 3 miesiacach mam od 8 do 12 %zysku. moze mi to ktos wytlumaczy. http://www.multibank.pl/dla_ciebie/c...ktualne_oferty dokladnie mnie interesuje ta lokata. o co tu chodzi gdzie jest drugie dno?

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Trzeba czytać to co pisze drobnym drukiem. Te lokaty mają oprocentowanie np 8%
    ale w skali roku. Czyli taka 3 miesięczna lokata to 8% podzielone przez 12 ( miesięcy ) i razy 3 - to jest realne oprocentowanie
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Dokładnie tak jak napisał EVAN :) Obliczasz sobie od wpłaconej kwoty ten procent co oferuje bank i dostajesz z tego np 3/12 (pierwsza cyfra to liczba miesięcy lokaty). Jakby bank dawał np 8% po 3 miesiącach to by sie opłacało brać kredyty na lokaty :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Ostatnio w TV reklamuje sie bank dajacy oprocentowanie srodkow na koncie osobistym w wysokosci... 11%
    a na dole dopisek ze 11% obejmuje POLOWE srodkow znajdujacych sie na koncie ;D ;D czyli jakby nie patrzyl to 5,5% jak w morde strzelil :D :D
    Czego to nie wymysla zeby ludzi w balona robic...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Tak jak pisał EVAN i dodatkowo minus podatek od odsetek...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •