Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Przekładka Anglika na Euro E38

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    oczywiście że się nie opłaca przekładać e38 bo to auto już ma małą wartość chyba ze ktoś znajdzie takie z przebiegiem 100 tyś km i bezwypadkowe w ładnym stanie to wtedy może przełożyć, tylko znaleźć ludzi którzy to zrobią z pasją a nie dla kasy będzie trudno. Najlepiej samemu jak się umie i ma warunki. Opłaca to się przełożyć f10 530d, ostatnio była z 2010 r za 60 000 zł z rozbitą lampą i zderzakiem z przodu.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Dla mnie te przekłądki to taka sama padaka jak kiedyś składaki, za cholere nie chciałbym tego dla siebie ...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    156
    BMW
    e38
    Skąd
    zdolny śląsk
    http://angliki.info/threads/lista-cz...ria-7-e38.135/


    jeśli faktycznie jest tam tak mało roboty, to mając tak jak autor postu,części z rozbitka, to wiózłbym z Anglii albo Irlandii e38

  4. #14
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Dla mnie te przekłądki to taka sama padaka jak kiedyś składaki, za cholere nie chciałbym tego dla siebie ...
    Tylko ,że przekładka z angola ,a składak to zupełnie różne sprawy.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Składak to normalne auto! Tyle, że przed granicą Polski było trochę rozbierane i za granicą składane spowrotem...

  6. #16
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Albo nie było robione zupełnie nic tylko papierek był wystawiany....

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Albo nie było robione zupełnie nic tylko papierek był wystawiany....
    Oczywiście często tak bywało - ale też o wiele częściej bywało tak że auta rozbierali byle jak i byle jak składali, czasami jeszcze do tego rozbitki...

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    czyli co:

    - +/- 7 tys zł zakup anglika
    - +/- 3 tys robocizna
    - części +/- 2 tys zł
    - koszty przerejestrowania - sam nie wiem ile wyjdzie
    - czas i nerwy czy to wyjdzie OK itd - bezcenne :)
    ____________________________________

    7+3+2+(czas i koszty adaptacji auta na PL warunki) = pewnie wszystko wyjdzie Cię około 12-14 tys zł

    Jak dla mnie to wolał bym pogonić z rozbitka co się da, lub wyciągnąć na zapas i kupić auto prawidłowe czyli wersje europejską a graty mieć na zamianę,
    a nie kombinować i cudować z przekładkami itd

    A potem przy wypadku autko rozpada się na 3 czy 4 kawałki bo spawane w garażu Pana Henia - mnie brak słów osobiście

    Wybaczcie, jak kogoś uraziłem, ale jestem,byłem i będę na NIE za takimi przekładkami
    a powiedz mi co trzeba spawać przy przekładce e38 ??? kierownice do fotela ???? ja nie jestem za przeładkami angoli ale jak nie wiesz to nie pisz ,widzałeś kiedyś ściane grodziwą e38??? chyba nie skoro tak piszesz,prędzej rozleci sie przy dzwonku autko klepane niż bezwypadkowy angol po dobrej przekładce,
    Ostatnio edytowane przez jaro5 ; 08-02-2014 o 02:03

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Właśnie e38 jest bardzo proste w przekładce od strony mechanicznej bo na ścianie grodziowej jest natrasowany otwór pod drążek przekładni i cięgno do serwa. Wystarczy to wyciąć i przełożyć wycięte elementy na drugą stronę i obspawać następnie objechać masą bitumiczną. Drugą rzeczą którą trzeba przełożyć jest taka blaszka w podłodze w którą wsuwa się pedał gazu. Reszta to tylko składanie do kupy na europejskich częściach.

    Właśnie e38 jest bardzo proste w przekładce od strony mechanicznej bo na ścianie grodziowej jest natrasowany otwór pod drążek przekładni i cięgno do serwa. Wystarczy to wyciąć i przełożyć wycięte elementy na drugą stronę i obspawać następnie objechać masą bitumiczną. Drugą rzeczą którą trzeba przełożyć jest taka blaszka w podłodze w którą wsuwa się pedał gazu. Reszta to tylko składanie do kupy na europejskich częściach. Widziałem kilka angoli e38 i jeździłem nimi i mogę powiedzieć że może są trochę przytyrane bo tu jakiś parch albo coś porysowane i w środku zazwyczaj trochę nagnojone bo tam e38 kupuje się 2 tygodniówke jak ktoś w miarę zarabia, więc oni się takimi autami nie podniecają , chyba, że jakiś fanatyk. Stan techniczny zawsze jest b.dobry, czy ktoś z was zakłada do e3 nowe zaciski z aso albo nowe wtryski z aso? Kolega przywiózł e38 i miało komplet dokumentów łącznie z takimi pierdołami, że jak ktoś żarówkę wymieniał przez okres 4 lat to były za nie rachunki. Mają świra na punkcie hamulców, przewody hamulcowe które mają jakiekolwiek naloty rdzy nie przejdą przeglądu, opony tak samo mogą być każda inna ale muszą być w super stanie. Polecam przejechać się po Polsce i przeglądnąć stan e38 w przedziale 10-20 tyś. Zazwyczaj takim autem bał bym się rozpędzić do 150 km/h. To samo tyczy sie czystości spalin w jednej e38 GB którą kumpel rozbierał ktoś wstawił nowe oryginalne katy bo auto nie przeszło przeglądu, w Polsce jak katy się rozlatują to zazwyczaj w ich miejsce lądują rurki albo co innego nikt nawet nie myśli o katach a jak już to o używkach bo nowe do 4.0 to koszt 4800zł na stronę. czyli pod 10k zł.


    Edytuj posty!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 08-02-2014 o 10:34

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Samochody z GB mają jedną dużą wadę -Rdza przed duże R .

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Jak to jest w E38 M62 z normami euro?
    Przez Michael7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 21:30
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 11:52
  3. Przekładka Anglika Panowie czy to sie da zrobić dobrze?
    Przez piotrek7_40 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-08-2008, 20:06
  4. E38 do 4 tys euro??
    Przez Majki.S w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-02-2008, 19:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •