Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: uszczelka szyby tylnej i przedniej

  1. #1
    maculicauda
    Gość

    uszczelka szyby tylnej i przedniej

    w m ojej nowej 750 mam wode w bagażniku skrapla się na klabie myśle że leci po uszczelce tylnej szyby na niej tez w narożniku mam nieszczelność.pytanie jak jest z wymianą uszczelek czyli jakie gdzie i czy7 z tym bagaznikiem to właściwa diagnoza.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Zerknij czy nie wlewa się do bagażnika przez lampy ... no i czy masz odpływy wody dookoła uszczelki bagażnika nie zapchane jakimś czymś :)

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Jak ma sie uszczelka tylnej szyby do bagażnika? :o Mało prawdopobne. To ze skrapla sie u góry nie oznacza zaciekania od góry. Ja bym zaczął od skontolowania stanu uszczelki klapy na całej jej długości, oraz (jak napisał Neuf) uszczelek pod lampami. Dopiero potem mozna myśleć o wycinaniu tylnej szyby :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e32 735iL
    Skąd
    Kraków
    A skraplanie na klapie jest spowodowane różnicą temperatur plus dużą wilgotnością w zamkniętym bagażniku, i jak wyżej sprawdż uszczelki lamp a jak wysuszysz bagażnik efekt skraplania powinien zniknąć.

  5. #5
    maculicauda
    Gość

    uszczelka

    oczywiście że uszczelka szyby nie ma nic wspólnego z bagażnikiem ale ta uszczelka też jest nie szczelna poniewaz w narożniku rano jest szron

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    bo masz wilgoć w aucie ....

  7. #7
    maculicauda
    Gość
    no tak tylko jak z tym walczyc

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Wysuszyć na początek :) Wyjmij sobie tylną półeczkę i zobaczysz tam otwory i właśnie nimi leci wszystko z bagażnika :) szoruj ten bagażnik autko zamykaj w cieplutkim garażyku no i susz...

  9. #9
    maculicauda
    Gość
    dzieki a jeszcze jedno zauważyłem pleśń pod przednią szybą w narożniku jest to widoczne tylko z zewnątrz

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Co ci z tym samochodem ?? może coś zakwitło tam ?? wyrywaj deskę i susz go całego - ja swojego pięknie w te wakacje rozbebeszyłem i zrobiłem coś takiego :) To wszystko to objawy wilgoci no i zapowiada ci się ciekawa batalia ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •