Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: e38 740i [WBAGG81070DF87555]

  1. #11
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Jedź oglądaj jak jest ok to kupuj może akurat jest OK.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    10
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Kraków
    Witam szanownych kolegów z forum oraz zwyczajowych "gdybaczy" ze zdjęć :) samochód o którym mowa należy do mnie i ja oferuje go na sprzedaż z ciekawości zajżałem na forum i nie zdziwiło mnie to że pojawił się temat o moim samochodzie oraz standardowe odpowiedzi :) samochód kupiłem niedawno od znajomego który potrzebował gotówki z zamiarem sprzedania nieco drożej, czasy zmuszają do zarabiania w każdej branży nawet na tak pięknym aucie. Samochód ogólnie jest w stanie dobrym, wymaga serca ale nie wkładu 10tys. Faktycznie auto nie ma edc, pisałem opis w pośpiechu zanim dobrze oglądnąłem auto resztę wyposażenia znacie po rozkodowaniu viunu. Tak jak pisał jeden z kolegów auto wymagało już wymiany rozrządu, wymieniłem cztery ślizgi i łańcuch na nowe, silnik zalany nowym olejem castrol 5w40 oraz nowym płynem chłodzącym do tego komplet nowych platynowych świec. Autem nie jeździłem zbyt dużo ale przejechałem około 300-400km i autko sprawuje się bardzo dobrze, nie ma problemów ze skrzynią czy zawieszeniem. Silnik czasami nierówno pracuje na wolnych obrotach lecz to sprawa raczej kabli bądź cewek bo na każdym cylindrze wychodzi książkowa kompresja, silnik ma odpowiednią moc. Tak jak już mówiłem auto potrzebuje trochę serca lecz nie wymaga remontu. Wyprzedzając pytanie "co rozumiesz jako okazanie odrobiny serca", wypadałoby trochę ogarnąć tapicerkę i wyprać dywany ponieważ auto dawno nie było sprzątane i wnętrze jest zaniedbane mnie przy -15 brakuje do tego chęci, kolejna sprawa to nie działające pierdółki elektryczne np: nie działa radio, TV/NAVI bez problemu reaguje ale radio się nie włącza, zamarzające zamki w drzwiach oraz nie działa podgrzewanie fotela kierowcy. Reasumując jest to fajna baza na naprawdę dobre e38 w rozsądnych pieniądzach nie wymaga wielkiego wkładu finansowego lecz tez nie jest bez wad. Szukałem kiedyś e38 dla siebie przez prawie 4 lata, oglądałem kilkadziesiąt sztuk z wieloma silnikami i w różnym stanie i to auto jako jedno z niewielu które widziałem ma potencjał. Zapytacie pewnie dlaczego nie zostawię sobie tego auta, los pchnął mnie w sidła innej niemieckiej marki spod znaku trójramiennej gwiazdy i choć chciałbym bardzo to nie stać mnie na utrzymanie dwóch limuzyn. Polski kraj, to dziwny kraj i polski kupić to dziwny kupiec, ciężko mu dogodzić bo jak za drogo to źle a jak tanio to jeszcze gorzej. Podsumowując, zapraszam ludzi konkretnych, potrafiących docenić uśpiony potencjał tkwiący w samochodzie na oględziny oraz przejażdżkę autkiem i zweryfikowanie faktów z typową dla forumowych gdybań fikcja.
    pozdrawiam Jarek.

  3. #13
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez neon_ksc Zobacz posta
    zapraszam ludzi konkretnych, potrafiących docenić uśpiony potencjał tkwiący w samochodzie na oględziny oraz przejażdżkę autkiem i zweryfikowanie faktów z typową dla forumowych gdybań fikcja.
    pozdrawiam Jarek.
    Dokładnie-oględziny-jazda próbna a potem gdybanie a nie odwrotna kolejność.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. [E38] E38 740i
    Przez sn234 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 22:18
  2. E38 740i - co Wy na to?
    Przez PawelM. w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-06-2009, 22:47
  3. [e38] 740i E38 w manualu 6 biegów
    Przez rosomak79 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 07:20
  4. [e38] 740i e38 już mam !
    Przez bonopingwin w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 18-11-2007, 00:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •