Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Szkoleniowy microspot po zmierzchu

  1. #1

    Szkoleniowy microspot po zmierzchu

    Dziś miał miejsce kolejny microspot (populare się coś ostatnio zrobiły spotkania w parach.... :D). W spotkaniu udział wziął AdamBMW i ja.

    Celem spotkania były konsultacje w zakresie "indywidualizacji" naszych maszynek za pomocą komputera. Efekt: wyjaśnienie i przećwiczenie pewnych metod działania oraz włączenie opcji "obrysówek" (przednie kierunki świecące ciemnym światłem - z dedykacją dla 7ki ;D ;D).

    Poniżej kilka fotek dokumentujących powyższy fakt:











    A tu duch kolegi Adama odbierający ważny, biznesowy telefon ;D



    Jak widać, furki już gotowe na przyjęcie zimy - każdy zmniejszył rozmiar o 2 cale :)

    Pozdrowienia i do następnego razu....

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No piknie chłopaki :P ! Ja wczoraj zmieniałem sondke lamba i tu THX dla Adama! ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    a Adam znów ma fajne koła :D

  4. #4
    7ka
    Gość
    Adam ladnie wyglada na tych kolach..ale wiecej fotek !!!

    hehe jak zwykle dedykacje :D czy ja cos zaloze co ktos miec nie bedzie :>

    :hah:


    co do kierunkow "us" a powiedz mi czy mozesz wlaczyc tylko same "50% dlugich" bez kierunkow? czy to razem chodzi...

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Adam ladnie wyglada na tych kolach..ale wiecej fotek !!!
    Warunki były ciężkie, nie włączałem lampy "papugując" Anatola, ale ręce jakieś takie niestabilne. Niestety, więcej fotek nie zrobiłem...

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    hehe jak zwykle dedykacje :D czy ja cos zaloze co ktos miec nie bedzie :>

    :hah:
    Krzychu, jesteś "muzą", która każe nam poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla Twoich pomysłów - masz zatem swój udział w naszych poczynaniach... :D

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    co do kierunkow "us" a powiedz mi czy mozesz wlaczyc tylko same "50% dlugich" bez kierunkow? czy to razem chodzi...
    Światła dzienne na lampach drogowych są sterowane niezależnie, można włączać i wyłączać te opcje całkowicie niezależne (Adam miał do tej pory same dzienne ale stwierdził, że na zimę przechodzi na światła dzienne w europejskim stylu. Zapragnął natomiast mieć "us" obrysówki :))

  6. #6
    7ka
    Gość
    Krzychu, jesteś "muzą", która każe nam poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla Twoich pomysłów - masz zatem swój udział w naszych poczynaniach... :D

    hehe milo mi to slyszec...


    czyli to jest tak...

    odpalasz auto i automatycznie masz dzienne (50%dlugich)

    chcesz obrysowki to przekrecasz przelacznik na desce jako pozycja...

    przekrecasz dalej w prawo i masz xenon+obrysowki

    ja tak mam :)

    czy to samo zrobiles?

    jesli tak to zbedne te moje kable i kostki ;)

    kurde kombinuje co dalej mozna zapodac u nas u USa...no i chyba jest jeszcze fajna opcja....

    tylne lampy... u nich przeciwmgielny jest jako normalne swiatlo..tzn swieca w sumie 3 stopnie... kumasz? ale to raczej chyba trzeba przelutowac kabel z pozycji do przeciwmgielnego ale 6W...a dac tam zarowke taka zarowke jak w stopie ..kumasz ;)

    ale nie jestem pewien czy to tak maja w e38

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez 7ka

    czyli to jest tak...

    odpalasz auto i automatycznie masz dzienne (50%dlugich)

    chcesz obrysowki to przekrecasz przelacznik na desce jako pozycja...

    przekrecasz dalej w prawo i masz xenon+obrysowki

    ja tak mam :)

    czy to samo zrobiles?

    jesli tak to zbedne te moje kable i kostki ;)
    Jest dokładnie jak opisałeś.... Demontuj "druciarstwo", nie będzie dłużej potrzebne.... ;D

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    kurde kombinuje co dalej mozna zapodac u nas u USa...no i chyba jest jeszcze fajna opcja....

    tylne lampy... u nich przeciwmgielny jest jako normalne swiatlo..tzn swieca w sumie 3 stopnie... kumasz? ale to raczej chyba trzeba przelutowac kabel z pozycji do przeciwmgielnego ale 6W...a dac tam zarowke taka zarowke jak w stopie ..kumasz ;)

    ale nie jestem pewien czy to tak maja w e38
    W module świateł trzeciej generacji jest sporo opcji, trzeba poświęcić jemu trochę czasu, żeby wynaleźć inne ciekawe opcje. Zatem nie wykluczone, że z tyłu naszych autek niedługo też pojawią się jakieś "cuda" .... :P

  8. #8
    7ka
    Gość
    no to w takim razie druciarstwo bedzie w grudniu odlaczone ;)

    co do innych opcji mysle ze z czasem sie znajda jakies..w takim tempie to moze i ringi zrobisz z tego kompa ;D

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    no to w takim razie druciarstwo bedzie w grudniu odlaczone ;)
    I słusznie, e38 zasługuje na profesjonalne podejście do modyfikacji... :)

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    co do innych opcji mysle ze z czasem sie znajda jakies..w takim tempie to moze i ringi zrobisz z tego kompa ;D
    Oj tymi ringami toś mi zabił ćwieka.... Ale mam taki pomysł, że może wykorzystamy druciki zdemontowane z obrysówek ;D

  10. #10
    7ka
    Gość
    he..masz racje.. wtedy jak ja podlaczalem obrysowki nie bylo takiej szansy jak jest dzisiaj..stad te dwa sterowniki przy lampach...

    ale 5min i ich nie bedzie ;)

    oj cos czuje ze kolejny spot sie zbliza :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •