Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Szkoleniowy microspot po zmierzchu

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Przepraszam - ale co do dedykacji - kto miał pierwsze (chyba) kierunki US na tym Forum??? ;D

    I to identycznie jak w amerykańskim oryginale (tzn. dwuwłuknowa żarówka 1157), a nie ściemnione! :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #12
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Panowie a czy te kierunki (obrysy) w formie US są tak zgodne z naszymi przepisami?

    Słyszałem kiedyś (jestem pewien), że auto sporowadzone z US musiało być dostosowane do europejskich przepisów a więc kierunki przednie i tylnie (czerwone) "aut", żeby przegląd w Polsce przeszło ! No chyba że coś się zmieniło w przepisach ?

  3. #13
    7ka
    Gość
    Michal pamietam jak chcialem ci zalatwic te przetwornice do kierunkow bo sam juz je mialem to powiedziales mi zebym nie pytal jakim kosztem juz do ciebie ida z UsA... pamietasz :P

    co do przepisow to nie wiem....ale one nie swieca sie na 100% a na 50% w momecie wlaczenia kierunku normalnie mryga... ale jak powiedzialem nie mam pojecia jak prawnie to jest..ja od zawsze czy w w124,e34 i teraz tutaj mam takie kierunki i nic nie mam problemow czy to na ulicy czy na przegladzie..

  4. #14
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Lekko swiecace sie kierunki przednie nie sa zgodne z przepisami w PL :(
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Lekko swiecace sie kierunki przednie nie sa zgodne z przepisami w PL :(
    Prawdopodobnie tak właśnie jest :(

    Co gorsza, światła dzienne w takiej postaci, jak działają po zakodowaniu, też nie są zgodne z jakimś tam załącznikiem do ustawy (wg tego dokumentu powinny się włączać razem z tylnymi postojówkami), więc i tu stróże porządku mają pole do popisu...

  6. #16
    7ka
    Gość
    ale zawsze mozna wlaczyc postojowe-wtedy tyl sie swieci a przod na dziennych...

    co do kierunkow... wiadomo zalezy od pana Wladzy...ale czy napewno jest taki zakaz tych uS kierunkow miec? przeciez bmw e60 sa wyposazone w takie swiatla...

  7. #17
    W rzeczy samej, tylko trzeba pamiętać o tych postojówkach....

    W e60 są dodatkowe obrysówki, a my tu mówimy o adaptacji kierunków w roli obrysówek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •