źle napisałem powinno być jak większość posiadam bmw* :)
w tej chwili nie posiadam zdjęć, lecz podpowiedziałbyś mi jak dodać wątek w części mechanicznej-elektrycznej?
źle napisałem powinno być jak większość posiadam bmw* :)
w tej chwili nie posiadam zdjęć, lecz podpowiedziałbyś mi jak dodać wątek w części mechanicznej-elektrycznej?