Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: e38 long podsufitka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tygrys-16
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    193
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    żagań , bytom

    Post e38 long podsufitka

    witam , mam pytanko poniewaz moge kupic podsufitke do longa o ktora ciezko ,,, :/ mam 96 a ona jest z po liftowej .i teraz czy bedzie ona pasowac ? teoretycznie powinna a w praktyce ? bo to nie zbyt nadaje sie na przesylke bo wymiary , po za tym nie chcial bym uszkodzen , jechac mam kawalek a jak sie okarze ze nie podejdzie to szkoda czasu , pytalem sprzedajacego sam nie potrafil sie okreslic czy podejdzie czy nie . wiec temu ten temat .dzieki za ew odp

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Stawiam na to że jest to samo.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    Cytat Zamieszczone przez tygrys-16 Zobacz posta
    witam , mam pytanko poniewaz moge kupic podsufitke do longa o ktora ciezko ,,, :/ mam 96 a ona jest z po liftowej .i teraz czy bedzie ona pasowac ? teoretycznie powinna a w praktyce ? bo to nie zbyt nadaje sie na przesylke bo wymiary , po za tym nie chcial bym uszkodzen , jechac mam kawalek a jak sie okarze ze nie podejdzie to szkoda czasu , pytalem sprzedajacego sam nie potrafil sie okreslic czy podejdzie czy nie . wiec temu ten temat .dzieki za ew odp
    polift ma kurtyny a przedlift ich nie ma, nie pasuje jedna do drugiej, boki na całej długosci są inne. nie kupuj stracisz czas i nerwy a tego nie przerobisz ani nie dotniesz i nie przytniesz...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Różni się tylko wytloczeniem pod przednie słupki z kurtynami. Nie ma problemu by założyć słupki od airbag pod starą deskę, robiłem to nie raz.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Były 2 rodzaje słupków przednich.
    Starsze miały węższy słupek. W którymś roku pojawił się szerszy słupek jak pod kurtyny, ale zaślepka była gładka bez napisu. Porównaj słupki a będziesz miał 100% czy pasuje plug&play
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tygrys-16
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    193
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    żagań , bytom
    hm nie mam pojecia jakie mam slupki stare bo odkad kupilem jest bez slupkow i bez podsufitki

Podobne wątki

  1. [E38] Long, Long time ago
    Przez ratovnik w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 234
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 14:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •