Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: pare drobnych pytan

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    pare drobnych pytan

    czy wszystkie e38 byly wyposazone w otwieranie i domykanie szyb z pilota? Moj pilot nie otwiera ani nie zamyka szyb a kiedys w e34 mialem cos takiego. Czy jest cos takiego jak- oswietlanie drogi do domu- gdzies czytalem ze po zgaszeniu auta pociagnac wajhe od dlugich do siebie przez iles sekund swiatla nas oswieca. Ja tego niemam. Kto sie wypowie?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    co do szyb to nie wiem ale nie spotkalem sie jeszcze z taka, ktora by nie miala domykania..sprobuj przytrzymac dluzej przycisk na pilocie..a co do doswietlania drogi do domu to mialy to tylko e38 po lifcie.
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Najszybciej kluczyk przekręć na zamykanie i jeszcze klik dalej i trzymaj ....jeśli to nie pomorze ..toi znaczy ,że nie masz tego ;)

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    no to z oswiecaniem mamy wyjasnione a co doszyb to ile bym nie trzymal to nie dziala a wydaje mi sie ze takie auto powinno to miec w standardzie. Chyba ze trzeba jakos zaprogramowac? Mialem A8 i tam jak wycieraczki padly to trzeba bylo je zaprogramowac wiec moze tu tez jakos.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    jutro sprawdze z tym kluczykiem bo nawet nie patrzylem

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Paulo ..mnie się wydaje ..że albo to jest ,albo nie ma.Na 3 e34 jakie miałem 2 miały - jedna nie ... więc może to i w siedem było jako opcja w pierwszych latach produkcji .....

  7. #7
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    ja nie mailem :) a pow wymianie baterii w pilocie miałem :)

    co do zasięgu różnie ale nie można sie przemieszczać domykając lub otwierając z pilota :)

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    widocznie nie mam tego a z zasiegiem pilota to roznie.Bateryjke juz wymienialem ze 2 mies temu i dzis dziala czasem z 2 metrow otworzy i zamknnie a czasem trzeba stac przy drzwiach zeby zamnknal. Tak to juz jest z elektronika. Kiedys mialem galaxego (piekny VR6) i on co rusz gubil kod z kluczyka raz otwieral a raz wogole nie reagowal.

  9. #9
    Gdzieś kiedyś czytałem ze te pierwsze 38 nie miały domykania szyb, a później to już był chyba standard :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •